Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a mellnővelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mellnővelő kérémek használnak? (Mint például a Wow Brust mellnövelő krém)

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok interneten egy csomó dologban leírják hogy a Wow Brust a legjobb mellnővelő krém és hogy sok nőnek 2 mérettel nagyobb lett ettől a melle. De sokan mások meg azt mondják hogy csak pénzkidobás az egész és cseppet sem nőtt meg a mellük. Úgyhogy már tényleg nem tudom mit higgyek. Segítsetek légyszi és mondjátok el erről a véleményeteket. Kinek használt kinek nem.

#nagyobbítás #mellnövelés #Mellnagyobbítás krémmel
2023. ápr. 10. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem léteznek mellnövelő krémek. Árverés az egész.
2023. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nagy lehúzás. Olyan, mint az étvágycsökkentő és egyéb csodatabletták.
2023. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyit ér, mint a pénisz növelő szerek. Semmit. Csak gondold át, szerinted ha működne, akkor miért nem használná mindenki, aki elegedetlen a melleivel? Egyszerűbb lenne, mint a plasztikáztatás.
2023. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem használnak, nyugodj meg!
2023. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Fogadd el magad úgy ahogy vagy. ok pasi így is valszeg megőrül érted.
2023. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem hülyeség, kb annyira mint a farok növelő szer. Én meg jobban szeretem ha egy nőnek kisebb a melle és nem az a nagyon nagy.
2023. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de akkor mégis hogyan tudnám növelni ha krémmel nem?
2023. ápr. 10. 21:19
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Ne akard növelni, sokan vannak akik a kisebbet szeretik.
2023. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Semmit sem ér! Ne akard növelni, a lényeg hogy a testalkatoddal arányos legyen! Az összkép számít.

Ha úgy érzed kicsik a melleid akkor ússz rá a sportra, legyen izmos, sportos, karcsú alakod és baromi jól fogsz kinézni kisebb kosármérettel is.

2023. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, vagy plasztikai műtét. Értelem szerűen más opció nincs, csak ez a kettő.
2023. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!