Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok elég merev szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég merev szex előtt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves fiú vagyok, a barátnőmmel akivel 1 hónapja vagyunk együtt tegnap lett volna az első szeretkezésünk, ez lett volna az első nekem. De besültem, mert amikor az előjáték után a szexhez értünk volna már nem állt fel. Megjegyzem előjáték közben se volt túlságosan merev. Biztos vagyok abban, hogy nem barátnőm a hibás. Szeretnék segítséget kérni. Olvastam merevedési zavarról, de nem tudom saját magam diagnosztizálni és nem is akarom. Szerintetek menjek el orvoshoz ezzel? Nézessem meg a dolgokat, vagy bármi egyéb ötlet?


Köszönöm előre is a kultúrált válaszolat!



2023. ápr. 9. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező mindig beton legyen. Azért is van a kis szája és a keze, hogy behatolás előtt keményre varázsolja. Ne ilyeneken akadjatok már fenn.
2023. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 he84 ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy sikerüljön a szex a behatolással, nem kell 100%-os merevség. Ez nem vicc, nem is túlzás, hanem főleg saját tapasztalat. Az én barátomnak legtöbbször 70 és 80%-os merevség között szokott lenni, vagyis nagyrészt áll neki és mégis teljesen jól megy a behatolás is, a szex is. Ráadásul vannak nők rajtam kívül is, akiknek a nagyon merev, a túl nagy pénisz már fájdalmas. Én is ilyen vagyok és amikor a barátomnak ritkán 80% feletti a merevedése, tehát ha 85%, vagy felette, akkor nekem már fáj (nem nagyon, de közepesen), amit ő is tud. De nem szoktunk ebből problémát csinálni, nincs se összeveszés, se sértődés és megoldjuk.
2023. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak izgultál. Elárulom, exem 24 évesen, úgy hogy nem én voltam neki az első, de nekem az első volt, annyira izgult, hogy nem állt fel neki rendesen. Egy héttel később már megnyugodott valamennyire és akkor ment neki. Szerintem fejben tedd rendbe magad, mi miatt izgultál, beszéld meg barátnőddel, és igen, hanyagolj addig minden más kielégítést szerintem. Őszintén szólva az én véleményem, hogy inkább legyen az első szex rövid, mert hamar elmész, minthogy fel sem áll.
2023. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!