Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádok puncit nyalni ez kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádok puncit nyalni ez kinek jön be?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok de számomra fontosabb a nő öröme imádok puncit nyalni a cicivel játszani csókolni puszilni ölelgetni se simogatni dörzsölni stb. Van itt olyan nő aki szereti ha a férfi a mennyekbe kényezteti

2023. ápr. 8. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Azt se tudom, mikor volt, min egy éve már. 😫
2023. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

A puncinyalas a legjobb dolog a szexben. Persze egyetertek azzal ha egy no szereti ha egyebkent normalis szexben is jol teljesít a ferfi, de szerintem ez nagyon jo es nagyon fontos. Eleve a kémia igazan itt jon ki. Ha egy szep puncit jó érzés nyalni akkor ott gond nem lehet :)

Az szamomra is erdekes hogy voltak olyan partnereim akik kifejezetten nem szerették es ez volt a ritkasag, bevallom, sosem ertettem. Mert a masik oldal pedig mindig kifejezetten imadta. 34 eves ferfi vagyok es nyugodtan irhat barki :)

2023. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Melle az még nem mindenkinek van sajnos pl en vagyok az egyik akinek alig van
2023. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 Az "alig van" az már pont elég 😇
2023. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Respect, ha valaki nemcsak szerti, hanem jól is csinálja. A 2. nem következik szükségszerűen az elsőből. Pedig sokan azt hiszik: ha szeretik művelni és lelkesek is, akkor az biztos, hogy jó, pedig sajnos nagyon nem... (de létezik, csak ritka, mint a fehér holló).

Biztos, hogy van itt olyan nő, aki "szereti, ha a férfi a mennyekbe kényezteti", miért pont itt ne volna?

2023. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 erre való a kommunikáció, ha nem úgy jó, akkor szóljon a kedves.
2023. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom, művelem is, aránylag elfogadható szinten. De van akinél ez is kevés. :(

Mindegy tkp, itt mindenki Superman.

2023. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Imádom, és a barátnőm el is várja, aminek szívesen eleget teszek minden nap. Nem fura, hogy szeretjük magunkat ilyen sub helyzetbe hozni? Mármint, annál megalázóbb latvány, hogy egy nő kérésére a lába közét nyalogatjuk, talán csak az lenne, ha a talpait nyalnánk. Mégis a legtermészetesebb dolog ott helyben.
2023. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem
2023. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!