Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy fiú hamar elmegy, viszont nagyon jól tud ujjazni, nyalni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy együtt vagytok egy fiúval, aki nagyon hamar, a behatolás előtt vagy 1-2 perc után elmegy, viszont kézzel és nyelvvel el tud vinni titeket a csúcsra. Ez így elég nektek, vagy kevés? Ha kapcsolatban vagytok, együtt maradnátok így a sráccal?


F



2023. ápr. 8. 13:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hálisten engem nem érintett soha ez a dolog. 20-onévesen se. Sokáig állt, nem is mentem el 5 perc után. És nagyon csajozható életvitelt éltem.

És sajnos azt láttam hallottam anno, hogy nem a gyors elélvezéssel volt a baj, hanem ami azután történt, na az nem tetszett a nőknek.

2023. júl. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem gyorstuzelokent irom - a nok többsége nem szereti a hosszu-hosszu szexet, legalábbis nem minden nap. Minden nap mondjuk egy órát szexelni kifejezetten erdektelenne valik. Szamomra legalábbis ez a tapasztalat. De persze jó időnként orakig birni. De az h minden nap erre lenne igény kamu.
2023. júl. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Volt idő gyorsan elmentem ,mmostanában is előfordul,föleg ha fel stresszelem magamat akkor végkép gyorsan elmegyek.

Ilyenkor az a modszerem ,úszni ,pezsgő fürdő,termálviz segit ,

Aztán első menetben 30 -40percig sikerül kibirnom,nyalás ,újjaszás elöjáték ha jól csinálom ,elmegy de szexközben vibrátort is használunk rezgése miatt ami hozzá segiti barátnömet ,orgazmushoz.

2023. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
33%
Ujjam nekem is van,ha csak ennyit tud,köszi,de megoldom magamnak.
2023. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan elmesz akkor varj egy kicsit es johet a kovetkezo menet. Akkor van baj ha mar a 3. menetet nyomjatok es akkor sem birod tovabb 1-2 percnel
2023. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!