Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi csinálnál ha megismernél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csinálnál ha megismernél egy nagyon jó nőt, haza vinnéd, és kiderülne hogy farka van?

Figyelt kérdés
Szóval kiderülne hogy nem is nő, de annak néz ki. állítólag van olyan hogy nem lehet megkülönböztetni a valódi nőktől és csak szexnél derül ki hogy farka van. Mi csinálnál?

2023. ápr. 7. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha neked csak a szexnél derül ki, akkor azt jelenti, hogy te arra buksz!
2023. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha már ott van, és jó a teste, megcsinálnám análba rendesen.

Mellre izgulok jobban, nem a puncira.

2023. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Pff undorítóak vagytok!
2023. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1. Ezt nem értem miért mondod. Van hogy annyira élet hű a transz hogy olyan mint egy igazi nő és nem is gondolod hogy farka van. Ez csak elméleti kérdés egyébként nem bukom én erre.
2023. ápr. 7. 17:04
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
68%
Ha nem számítja fel extrának...
2023. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Jól megraknám és megszopatnám, ennyi.
2023. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, szerintem csak beállított profi fotókon van olyan, hogy tényleg nem látszik… PROFI videókon meg tudnak szexik lenni ezek a TS “csajok”, de ott is azért van pár pillanata a legtöbbnek ahol férfias, ami engem taszít, nem tud szexi lenni nekem sehogy sem ilyenkor… Élőben meg úgy sejtem, hogy nem egy-egy ilyen pillanatuk van, hanem nagyrészt azért látszik rajtuk, a hangjukon is hallatszik hogy nem biológiai nők.

De amúgy ha ezt egy meg tudná cáfolni, szerintem szívesen megdugnám és az speciel nem zavarna hogy farka van, ha amúgy TÉNYLEG teljesen nőies (nem nagyon hiszem hogy van ilyen, de) nincsenek komplexusaim a szexualitásomat illetően és nem skatulyázom be magam egy helyre, nem címkézek… Mind a meleg és heteró közötti skálán mozgunk, én amennyire csak lehet a heterósághoz állok közelebb, de nem vagyok pont ott és ez engem egy kicsit sem zavar. Ha mindenképpen címkézni akarnám magamat, akkor azt mondanám hogy “heteroflexibilis” vagyok, de ennek azért nincs értelme mert végülis gyakorlatban csak nőket dugok.


25/f

2023. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Ez olyan mint amikor a pasi azt állítja magáról hogy nagyfarkú,mikor levetkőzik meg nagyító kell hozzá.
2023. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

#8.


Nem, ez nem olyan.

2023. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
#9 de olyan,így is ,úgy is sokkot kap az ember.
2023. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!