Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy csak egy ember tudja kiváltani belőlem a legperverzebb énemet?

Figyelt kérdés
Nem az esetem. De mégis nagyon tetszik és vonzz .Teljesen átlagosnak mondanám ezért nem értem magamat sem.

2023. ápr. 6. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de valószínűbb, hogy több ilyen ember is létezik, csak nem találkoztatok (még).
2023. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy csak egyetlen egy ember a 8 milliárdból a bolygón. Olyan viszont igen, hogy amit a tudat alatti vágyaidban, preferenciáidban hatványozottan szerepel (csak a tudatos éned elfojtja, nem engedi felszínre törni) az egy adott emberben koncentrálódik. Ha közelebb akarsz jutni saját magadhoz akkor tegyél fel magadnak kérdéseket. Olyasmit hogy miért pont az adott illetővel, mi vonz benne, mi az ami a vágyaidban vele kapcsolatban megvan mással meg nincs.
2023. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen: a beszéde, a hanghordozása, a külalakja teljesen motiválhat arra, hogy legyél vad(abb). Ritka az ilyen, de meg kell becsüni :). (F!)
2023. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom megmondani azt sem hogy mi vonz ennyire benne ?
2023. ápr. 6. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4#: Akkor talán a láthatatlan kémia figyelhet be.
2023. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!