Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Intelligenciával lehet kiválta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligenciával lehet kiváltani szexuális vonzalmat úgy hogy az ember nem jóképű?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem
2023. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha valaki nem ápolatlan, akkor simán.


Kinek mi a jóképű.

Ha van valami a tekintetében, a mosolyában, a gesztusaiban, a lényében, ami betalál, akkor tejesen lényegtelen, hogy a megszokott szépségideált mennyire közelíti meg.

2023. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Kettő nem felcserélhető.
2023. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Ezt hívják sapioszexualitásnak.
2023. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Sapioszexuálisnál igen, de az "alap" dolgokat ők is elvárják (normális, értelmes pasi, higiénia, kisugárzás miazmás).
2023. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha közben ápolt, kultúrált és jól öltözött vagy.
2023. febr. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy önmagában elegendő-e. Az viszont biztos, hogy sokat segít a lányoknál, ha intelligens és figyelmes vagy. Talán az lehet, hogy a viselkedésed kell hogy lelazuljanak, és olyankor már nem csak a "tolakvóan maszkulin" vonásokat látják meg. Persze előny, ha legalább normális mértékben férfias vagy.


Nekem volt közöm olyan nőkhöz, akik sokkal szebb csajok mint amennyire helyes pasi vagyok én. Ja, és nem vagyok gazdag, sem híres!

2023. febr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet. Sapioszexualitás nem létezik. Van, aki ezt szereti hangoztatni magáról, de igazából annak is a külső a fontos. Sőt, úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb nőnél még hátránnyal is indulsz, ha intelligensebb vagy az átlagnál.
2023. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénzzel
2023. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik a jelenség. Életem egyik legnagyobb szerelme mások szerint kifejezetten előnytelen külsejű volt (a testfelépítése rendben volt, sportos és magas srác volt, csak arcra nem volt helyes ), de én oda meg vissza voltam az eszétől, a műveltségétől, a gondolataitól... és tkp csak baromi értelmes pasijaim voltak. Akadt köztük kifejezetten jóképű is, de mind nagyon intelligens, tehetséges, jó humorú volt.
2023. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!