Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alábbi Harry Potter szerepl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi Harry Potter szereplők közül kivel találkoznál, kivel feküdnél le és miért pont vele? Milyennek képzeled őt szexuálisan?

Figyelt kérdés

Hermione

Ginny

Cho

Luna

Fleur



2023. ápr. 5. 23:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy Voldemort, Umbridge, Nagini és baziliszkus ötösben simán benne lennék!!!


Ha már ennyire élénk fantáziával rendelkezel javaslom a Wattpad alkalmazást, az AO3-t, talán még Redditet.

2023. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a könyves Pitonnal szexelnék.


25/N

2023. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de valószínűleg a filmes Hermione vagy a könyvbéli Fleur lenne a választottam, vagy még inkább Tonks.

A férfiak közül Sirius vagy Lupin.

A legendás lények közül meg szinte mindegyik, leginkább Firenze vagy Csikócsőr, de szerintem Dobby is tudna egy jó nagy meglepetést okozni... :)

28N

2023. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a könyvbeli Lucius Malfoy jön be, vagy Antonin Dolohov, utóbbiról nem tudunk sokat, de szexi a vibeja, már csak a tény, hogy orosz akcentusa van + a halálfalók közül ő van a legkulturáltabban leírva, a filmben is egészen jóképű színész játszotta, szóval vonzó nekem, vagy csak én vagyok fura.


22/N

2023. ápr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!