Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, illetve biszex és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, illetve biszex és leszbi lányok! A Harry Potterből Hermionéval, Ginny-vel vagy Lunával feküdnétek le? Melyikkel miért?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek beszélgetni írjatok privátban! :)

2022. júl. 7. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Luna! :) Aztán Hermione és végül Ginny.
2022. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok le a kort és a nemet is. :)
2022. júl. 7. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Lunával.

Intelligens, elvont és egyedi gondolkozásmódja van, állhatatos, kreatív, talpraesett, szereti az állatokat, nyitott és sokkal érettebb a kortársainál. Érdemben pl. csak vele tudott Harry a az életében lévő rengeteg halálról és egyéb megrázkódtatásokról beszélni, és Luna nem igazán állt le olyan pitiáner hülyeségeken agonizálni, mint a legtöbb kamasz szereplő. Ha a filmes adaptációkat nézzük, akkor a Lunát játszó színésznő is a legszebb.


Hermione javára szól, hogy ugyancsak okos, de sokkal tankönyvszagúbban és konformistábban. Csak a lexikális tudására támaszkodik, nem hiába nem boldogult a hatodik könyvben se a haladó bájitaltan órán. Azt értékeltem, amikor az ötödik részben kritizálta a rendszert, de túl merev, fontoskodó és szabálykövető általánosságban. Ráadásul elég rondán viselkedett Lunával, aki meg pont a valódi tudós léleknek a megtestesítője; azért, mert különc és máshogy gondolkozik, ugyanúgy hülyének tartotta, mint a Hermionéhoz képest buta diákok. Nekem ő túl unalmas, jó kislányos.


A Ginny körüli felhajtást sosem értettem, és nem csak azért, mert a filmben nem sikerült a legjobban a karaktere. Ahogy pincsiként rohant tizenegy éves kora óta Harry után, az eléggé röhejes nekem. Főleg azt figyelembe véve, hogy mellette egy nagyon vagány, független, tüzes vadmacskának akarják beállítani, aki még a mardekárosokban is tiszteletet tud ébreszteni, és az ikreket is a sarokba rakja... Mesterkélt. Mintha nem tényleg kemény lenne, hanem csak keménykedni próbálna. Számomra egy emlékezetes megmozdulást se tudott produkálni.

2022. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: 21 L
2022. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hermione egyértelműen ha a filmből indulok ki.

Luna szorosan ott van mögötte, Ginnyvel viszont csak ha nagyon szorul a hurok.

31f

2022. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a sorrendben, film alapján

Hermione olyan kis szende és ártatlan, Ginny tüzes, Luna meg kicsit elvont, ahogy írták. És a filmben is előkerült, hogy tud meglepetést okozni, gyanítom, más téren sem lenne különbség


Nekem amúgy a Ginnyt játszó Bonnie Wright nagyon bejön, nem tudom, mint magánember milyen, de nyilván illett rá a szerep, szóval, ha csak egyet lehetne választani, akkor ő lenne.

25/F

2022. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ginny- vel
2022. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Harmione,Luna Ginny
2022. júl. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ginny-vel, Luna-val... majd Nagini (mármint a nő, nem a kígyó), Fleur Delacour, Cho Chang a sorrend. De ha jönne bármelyik is, nem érdekelne milyen sorrendben. ;-)


Hermione, ill. Emma Watson rettentő klassz nő, de frigid szegény, ami nagyon kiábrándító. ;-( Azt mondják, a self-partnered legismertebb képviselője, vagyik, aki önmagával él "párkapcsolatban".

Amennyiben elvontabban nézzük és nem az őket alakító színészeket vesszük figyelembe, hanem a regény szereplőit, részemről csak kicsit változik a sorrend. (Ginny, Hermione, Luna, stb...)

2022. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A három közül Lunával legjobban. De az összes szereplő közül Bellatrix.
2022. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!