Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol és milyen lányoknál/nőknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és milyen lányoknál/nőknél próbálkozzak, ha a 110 kilós hölgynek sem kellettem?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, most leszek 25.


16 éves koromban volt rövid ideig egy 15 éves barátnőm, de ennyi.


Nem nézek ki kifejezetten jól, photofeeleren 5-6 közé szoktak pontozni, ami amúgy ott átlagos, de van pár képem (nem beállított, nem manipulált, ugyanúgy amatőr mint a többi) ahol 8-9 pontot is kaptam. Többnyire a napfényes képeket pontozzák ilyen jóra, amelyeken frontálisan a kamerába nézek.


Csak 173 centi vagyok, viszont a testem az nagyon jó, 70 kg vagyok és nincs rajtam zsír egyáltalán…


Azért voltam évekig sikertelen a “csajozásban”, illetve párkeresésben mert irreálisak voltak az igényeim.

Csak külsőleg szinte tökéletes nők tetszettek… Nem tudom miért, amúgy nem vagyok kifejezetten felszínes.


Most lejjebb adtam az igényeimből, volt egy nő aki 110-120 kilós és 3-4 centivel alacsonyabb nálam, de nekem ennek az elég komoly túlsúly ellenére is ŐSZINTÉN nagyon tetszett.


Próbálkoztam is nála, de mindig csak barátkozni akart…


Aztán most egy 190 centis, tökéletes arcú vékony modell fiúval jött össze, aki fiatalabb is nálam, ez nő meg idősebb!

Ténylegesen egy modell és tökéletes, 10/10. Egy Adonisz.


Én nem akarok striás, orbáncos és ALKOHOLISTA, rohadó fogú 40 éves nőt.


Pedig úgy érzem, hogy nagyjából idáig kéne az igényeimet még lenyomni, ha ennek a max 170 cm magas, 110 kilós lánynak is egy ilyen tökéletes pasi összejött.



2023. ápr. 4. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Jajj 😥 Ne adj le az igényeidből nagyon, csak problakozz minél több helyen.
2023. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem a külsőddel van baj, ez elég nyilvánvaló….
2023. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
110 kg-s igazán túlsúlyos 170 cm-s nő 190 cm-s jóképű adonisz férfival jött össze?! Ezt nehezen hiszem. Viszont jó, ha tényleg van ilyen.
2023. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#3.


Bennem még az is megfordult, hogy azért utasít el ez a nő, mert azt hiszi, hogy túl jól nézek ki hozzá…

Pedig amúgy nem szoktak ilyen gondolataim lenni. Általában nincs önbizalmam, de amikor ezzel a nővel beszélgettem akkor volt, mert úgy voltam vele, hogy nála biztos lehet esélyem és boldog is voltam, mert tényleg tetszett mind külsőleg mind belsőleg.


De amikor megláttam, hogy ki az új barátja, hát rögtön rájöttem hogy milyen kis naiv voltam…


És ha most ilyen barátja van, akkor egész biztos hogy volt már egy csomó hasonló, akik mellett én labdába sem rúghatnék. Leesett, hogy még túlsúlyosként sem élte meg azt soha mint én, hogy milyen nehéz ismerkedni, mert neki nem nehéz… Hibás feltételezés volt részemről.


Egyszerűen soha nem fogok tudni felzárkózni egy (akármilyen) nőhöz.

2023. ápr. 5. 00:30
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Ezt érdekes lenne konkrétan látni, hogy hogy néz ki az a 110 kg-s nő meg az adonisz barátja. Mindig jó ilyen furcsaságokat látni.

Inkább eddig csak olyat láttam, hogy adonisz csávó egy olyan semennyire nem vonzó totál átlag nővel. De olyat szerintem még nem láttam, amilyenről írsz.

Miért tetszett neked az a túlsúlyos nő külsőleg? És belsőleg miért?

Alacsonyabb férfiaknak nyilván nehezebb ez a dolog, de attól még lehet ennél a nőnél jóval szebb és jóval kisebb súlyú nőd is.

2023. ápr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
(#3-as és #5-ös is én voltam, bocs ez lemaradt, de szerintem sejthető volt)
2023. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Elsősorban az önbizalmadon és a saját magadhoz való hozzáállásodon lenne jó dolgozni. Nem az a megoldás, hogy lejjebb adsz az igényeidből, mert az csak még inkább romboló hatással lesz rád.
2023. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem volt 120 kilós barátnőm is. Imádtam csapkodni a nagy dundi seggét.😆 Csak úgy csattogott, én meg paskoltam, mint a lovat.🐎
2023. ápr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Erre csak annyit mondanék, hogy dundi alacsony nőként a párom magas és izmos nincs ebben semmi furcsa kinek mi jön be!

Szerintem itt nem a külsődel lehet gond, ahogy előttem írták, ne is ismerkedj olyannal aki nem tetszik türelem és biztos találsz olyat aki minden téren meg fog felelni számodra.

2023. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
173 centisen jobb, ha feladod a csajozást, mert egy nőnek sem fogsz kelleni.
2023. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!