Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40-es,50-es pasik miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-es,50-es pasik miért próbálkoznak be a 14-20 éves lányoknál is?

Figyelt kérdés
Tényleg azt hiszik, bejönnek nekik?
2019. dec. 20. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Valakinél bejön igen. 14-16-nál nem biztos, de 17 felett igen. Az pont az a korosztály, aki szívesen fogad el könnyű pénzt és cserébe hajlandó a szexre is, főleg egyetemistáknál. Elviszed egy plázába, veszel neki új ruhákat, esetleg meghívod valahova és már nyert ügy is van. Főleg, ha az adott lány abban a pillanatban lelkileg sérült, magányos, akkor minden szó jól esik felé és kötödés. Ez ilyen, abban a korban.
2019. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
18 vagyok es csakis a 40 fölöttiek jönnek be
2019. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
14 éves még gyerek, elég beteg aki ragondol. 17, 18 felett már ok
2019. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a 17 feletti lányok jönnek be..!
2019. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem hisznek semmit, izgatja őket a "kislány"
2019. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak olyan fiatal lányok - ha nem is sok - akit vonzanak az idősebb pasik. Persze az sem mindegy, hogy az a 40-50-es pasi hogy néz ki, milyen a kisugárzása, stílusa... Ettől a nők többsége még a korosztályát +5-6 év kedveli.
2019. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vannak ugyan apakomplexusos tinik,vagyis léteznek,de ilyet én nem ismertem soha,a sztereotípia szerint a pénzzel a gazdagabb 40-es 50-es pasik megtudják venni a tiniket,viszont ez is ritka,hisz a 14-20 éves tinicsajok 90%-a otthon lakik,és ha csak nem hivatásos prostik,azért a szülők,tesók,barátok nem igazán díjaznának egy ilyen románcot,meg egyéb kapcsolatot,és ezt az ellenszenvet nem nagyon vállalná be egy pasi,pláne hogyha a csaj apjának sem tetszik a dolog...

Mindenesetre a kérdésre válaszolva:Bepróbálkozni lehet,abban nincs semmi,veszteni valója sincs az idős pasinak,viszont sok esetben értelme sincs...

2019. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek...
2019. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak 18 felettiekkel vagyok együtt. 41f
2019. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Sokan azt hiszik. Nálam a legidősebb aki bejött 36 éves, de hihetetlen fiatalos és jóképű, kissé bolond punk :D nem lehet nem szeretni. De a korosztálya 99.9%-a szóba sem jöhetne, egyszerűen nem működnének a dolgok lelkiekben, vagy egyáltalán be se jönnek, vagy belsőre vagy külsőre. Volt már olyan akivel eldumálgattam, jól kijöttünk, és megláttam róla egy képet, teljesen összetört minden. Nem leszek álszent, a külső is számít.

Szóval ja, nagyon ritka akinek sikerülne is bármi, legalábbis nálam, ennek ellenére folyamatosan próbálkoznak és rohadt zavaró :'D

2019. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!