Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez később is így lesz, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez később is így lesz, vagy majd változni fog idővel?

Figyelt kérdés
Tegnap életemben először kielégített egy fiú. Egy darabig puszilgatott, meg nadrágon keresztül masszírozta azt a bizonyos testrészemet. Már ettől nagyon nedves voltam. Aztán lehúzta rólam a nadrágot meg a bugyit, elkezdett nyalni, és ettől 2 perc alatt elélveztem. Nagyon jó volt, de örültem volna, ha kicsit tovább tartott volna. Ez változni fog majd később? 18/L

2023. ápr. 4. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos igen. :-)
2023. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem majd idővel és gyakorlattal. Magadnak is ennyi ideig tart?
2023. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezt senki nem tudja előre megmondani, nem vagyunk egyformák.

Nekem pl. elég sokáig tartott mindig elmenni, de ha nagyon be vagyok indulva, akkor összejön gyorsan is.

Ez csak az első volt, nem jelent semmit arra nézve, hogy később is ilyen intenzív lesz-e...

2023. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Első női élvezésig 2 perc, azért az nem rossz! Utána sem kell abbahagyni, folytassátok ameddig mindkettőtöknek jól esik!
2023. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Csillagom ezt akkor tudod meg ha megismétled, szóval hajrá :)
2023. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A helyzet csak romlani fog. "életemben először ....." de ahelyett, hogy ennek örülnél, szorgalmasan keresed a kákán a csomot. A rossz hozzáállás mindent elronthat.
2023. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk ha én lettem volna a srác, biztosan nem hagyom abba :-)

Hanem újrakezdem rajtad :-)

2023. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

"nadrágon keresztül masszírozta azt a bizonyos testrészemet"


Hány éves vagy? 13?

2023. ápr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem idővel tovább fog tartani.
2023. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még több is, jó partnerrel el is húzhatod, vagy próbáld ki magadon, hogy elhúzod egyre tovább. Minél tovább húzod annál intenzívebb az orgazmus... de nyilván van egy pont ami után már átbillen ez az ügy kellemetlen érzésbe (nem mindenkinél), ezért csak fokozatosan told ki a határaid.
2023. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!