Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szeretitek, hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek, hogy van melletek? Ha igen mit szerettek benne? Csináltok vele valamit vagy csak vannak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Te szereted a füledet? Az egy dolog hogy mellekről akarsz privizgetni, meg képeket kunyerálni, de bocs ha ennyire korlátolt vagy akkor nem csodálkozom rajta hogy neked csak a net marad 😂
2023. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
(#6 vagyok ) hozzá teszem hogy úgy mondják nekem hogy tenyerbe illő mellem van és nem olyan mint egy kis gyereknek akinek csak a mellbimbó van ott de attól kicsi és hiába van ott valami már lassan le tagadom hogy van mellem mert mondják hogy nincs és ezért inkább hozzá se érek
2023. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem. Mindegy hogy kicsi vagy nagy, ha már egy kivagottabb ruhába megyek az utcán megszólnak.
2023. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#8

Ó, nehogy már. Azt hittem, hogy a balt meg a jobbat cserélgeted néha egymáss.

2023. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kis mell is nagyon izgató!
2023. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!