Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk szoktátok a csajotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szoktátok a csajotok használt bugyiját szagolgatni? Én imádom szagolgatni miután rajta volt egész nap, lehet csak én vagyok ilyen beteg :D

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer megszagoltam !Izgi volt
2023. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Unokahugomet szagolgattam mar, az izgi volt.
2023. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen!
2023. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanitt használt bugyi eladó
2023. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem szoktam. Engem taszít az ilyesmi. Punciból is azt szeretem nyalogatni, ami lehetőleg frissen mosott. Én sem várom el páromtól, hogy az egésznapos izzadságomat szagolja. Gépészként talán igényesebb vagyok (vagyunk kollégáimmal), mint egy irodista, mivel, munka végén alaposan lefürdök, majd otthon este még egyszer. Azt kedvelem, ha illatos vagyok és párom is az, így parfümkedvelők vagyunk. Kamasz lányunk és fiúnk is az. Ők is azt bírják, ha megdicsérik, milyen finom illatuk van.

Bocs, ha túl szélsőséges a nézetem! ;-)

2023. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez teljesen természetes dolog. Az ember a szerelme illatát szereti és izgalommal tölti el.
2023. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!