Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak szeretik szagolga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak szeretik szagolgatni a használt női bugyikat, akkor a nők miért nem a férfi használt alsókat?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert a női bugyi punci szagú, a férfi gatya meg húgy és szarszagú.
2022. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert mi mossuk ki nektek
2022. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A női bugyi is lehet húgyszagú, a tanga meg nem csak szarszagú de még szaros is.
2022. nov. 10. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szép nőkkel lehettél eddig együtt ha ez a tapasztalatod... egy magára adó nő ezt nem engedi meg magának.
2022. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot nem szeretek, az általánosítást....én pl az életben nem akartam nők bugyiját számolgatni.

Szag után a kutya megy...🤣

2022. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csak tapasztalat, nők írták itt magukról egy korábbi kérdésben. Hogy van külön szexelős bugyijuk, de amiben egész nap vannak munkában, izzadva, na azt a nap végére nem kívánják senkinek, mert van ott minden.
2022. nov. 10. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Külön szexelős bugyim van, ahogy harisnya is, de nem öltözök be minden alkalomhoz. Egyébként nem tudom más hogy van vele, de az enyém nem húgy szagú, és nem is sz@ros a nap végére. A nyári nagy meleget leszámítva nem is izzadok annyira, hogy vállalhatatlan legyen. A nők, akik szerint van ott minden vagy túl finnyásak ("ha hozzáér valami a popsimhoz, akkor már tuti bacis"), vagy ápolatlanok. És az sem igaz, hogy minden férfi szereti szagolgatni. Én sem találkoztam még eggyel sem. A férfiakét meg én azért nem szeretném szagolgatni, mert nem indít be szaga. Egyszerűen nem izgulok fel rá. Szerintem a legtöbb nő így van ezzel. De nem is értem miért kell ezen fennakadni, hiszen nem csak ebben különbözik a két nem. A férfiak sokkal vizuálisabbak is. Nekünk az érintés, összbenyomás, szimpátia sokkal fontosabb.
2022. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Honnan a p.csából gondolod, hogy a férfiak szeretnek használt bugyit szagolgatni? Szagolgatja a bánat...
2022. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Az 1-es jól mondja. Most jöttem a melóból, gyári munkás vagyok. Ilyenkor az enyém is csoki és citrom mintás, mindegy, majd szombaton veszek tisztát. Ki akarhatná ezt szagolgatni?
2022. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert mi tovább fejlődtünk a majmoktól. N
2022. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!