Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Volt rá példa hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Volt rá példa hogy véletlenül kiderült hogy valamelyik női rokonod használ vibrátort?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Pont leszarom, ki mit használ. Egészségére.
2023. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Volt és elég kínos volt a szitu. Nem is beszélünk azóta 😅.
2023. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt és akkor mi van? Semmi közöm a rokonaim szexuális életéhez, egészségükre! Nem hullát rejtegetett a szekrényben, hanem egy hétköznapi dolgot ami elég sok embernek van.
2023. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom.
2023. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szokásom más hálószobájában turkálni, vagy más vibrijéről fecsegni akkor sem ha esetleg láttam. Azért legyen már egy minimális szint ami alá nem süllyed valaki.
2023. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt, nem is egyszer. Alapból feltételezem, hogy mindenki használ, mi van akkor? Erre lett kitalálva...
2023. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Régen nem volt, divat minden féle dolgot állandóan befelé dugdosni a punciba. Tiszta gáz.
2023. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Nővérem....

fiára vigyáztam egyedül és előkerült. Pont nem érdekel. Felnőtt nő. Én is az vagyok, nekem is van. Ne legyünk álszentek :)

2023. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha a barátnőm szülei vidékről följönnek hozzánk 3 éjszakára, a leendő anyósom állandóan hozza magával a kis huncutkáját. /Ő így hívja./

Tavaly elfelejtette elhozni,és éjjel kiosont a konyhába, és a legnagyobb banánt elcsente.

Megkérdeztük tőle, hogy mi újság a "papával".

Ó hát a papa már olyan mint egy löttyedt őszibarack.

A nyelve az még géppuska, de az meg csak a huncutkámmal ér igazán valamit.

2023. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
😮😮😮😮😮😮😮
2023. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!