Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzó lenne nők, ha a férjetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó lenne nők, ha a férjetek meztelenül, álló farokkal, önkielégítve várna este a hitvesi ágyban, hogy szexelni akar?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. De azt is szeretem ha főzés vagy takarítás közben elkap.
2023. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Ez az oldal a frigidek gyűjtőhelye.

Nem tudsz olyat írni, ami nekik tetszene.

Hálistennek, a valóságban nem ilyenek a nők 😁

2023. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Van még aki elhiszi, hogy a nőkhöz címzett kérdésekre valóban nők válaszolnak? 😂😂
2023. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem izgat ahogy huzogatja a farkat

N

2023. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha állók farokkal vár, az oké.

De ha önkielégít, akkor inkább hagyom, nyugodtan fejezze be a dolgát

2023. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ezt egy időben rendszeresen csinálta. Volt amikor beleüöltem, volt amikor kivertem vagy leszoptam, de volt amikor megmondtam neki, jó éjszakát most fárdt vagyok/vagy megjött. 34N
2023. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen
2023. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha álló farokkal vár az ágyban. De inkább csak tartsa hangulatban magát, a kielégítést csak hagyja rám :)
2023. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Az én férjem elég gyorsan elmegy elsőre, így rendszeresen kiveri ha megbeszéljük, hogy lesz szex (meg kell, gyerekek, eltérő munkabeosztás, nagyon ritka a spontán). Ő fürdik elsőre, én addig lefektetem a gyereket, utána én fürdök, ő addig már ponrnót néz és veri. Van amikor végez vele és már úgy vár, hogy kiverte és mehet az szerelmeskedés, de van amikor nem fejezete még be és én csinálom végig, vagy incselkedek vele, csúnyán beszélek, utasítom hogyan verje, mire gondoljon. :)
2023. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A meztelen test és az álló farok az rendben van nagyon, de a kielégítést inkább hagyja meg nekem. :)
2023. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!