Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fiúk kerültetek màr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk kerültetek màr kellemetlen helyzetbe meztelenül?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy valaki meg làtott meztelenül maszti vagy sex közben vagy éppen akkor kezdtetek öltözni.
2023. ápr. 1. 18:07
 1/3 David393 ***** válasza:
58%
Hát olyan 3.-4.-ben volt. Egyedül voltam az osztályban, háttal az ajtónak, közben vertem és így benyit egy tanár, hogy menjek ki szünetre... Viszont ebben az évben is volt ilyen, akkor már azért sokkal rosszabb volt
2023. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnél voltam, leejtettem a tusfürdőt, lehajoltam érte, a vállammal átlöktem a kart a hideg vízre és full víznyomásra. Ráadásul ez a nagyon fancy sokfúvókás zuhanyzó volt 3 karral, nem tudtam melyiket tekerjem vissza. Ekkor anyukája és apukája riadtan berontott, mert azt hitték epilepsziás rohamom van úgy hadonásztam a jéghideg vízsugarakkal.

Nem haragudtam rájuk, mert kiderült barátnőm unokaöccse sajnos epilepsziás és már rohama is volt, amikor vendégségben náluk volt.

2023. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson voltunk strandon faházakban és én zuhany alatt masztiztam, mikor a többiek szivatásból elvitték az összes cuccom, így este pucéran kellett visszamennem, szerencsére a strandon már csak mi voltunk az osztállyal, de így is elég gáz volt nekem.
2023. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!