Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik nem szeretnek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik nem szeretnek vagy nincs rá idejük főzni mosni takarítrani ,előny ha a férfi szereti ezeket?

Figyelt kérdés
Én szeretek főzni mosogatni bár a takarítás nem az erősségem de megcsinálok mindent ,jobban értékelitek ezt mint aki hagyja,h te csinálj mindent ....?

2023. ápr. 1. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ennyire ki vagy éhezve?
2023. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak olyan férfiak érdekelnek, akik egyedül is életképesek és nem tőlem várják el, hogy főzzek, mossak, takarítsak rájuk. Ez nem azt jelenti, hogy azt várom a pasitól, hogy helyettem csináljon mindent. Csak annyit, hogy ne az én gondom legyen, hogy van-e tiszta ruhája, ne haljon éhen, ha pár napig nem főzök és takarítson össze maga után. 36N
2023. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagy előny volna, u.azert, amit a #2 is írt. És nekem szexi/imponál, ha egy pasi szeret és tud is főzni. A bográcsozás és a grillezés nem ér.
2023. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egy normális érett nő, akinek megvan a saját egzisztenciája, hosszútávú kapcsolatra PARTNERT keres. Nem alfát, nem havert, nem bio-vibrátort, nem offshore hátterű BMW huszárt. Partner az, aki gond nélkül változatosan kiveszi a részét a közösből (érzelmi, anyagi, háztartásbeli közösség). Egy háztartásban együtt élni egy ilyen partnerrel nem csak közös életteret, hanem közös jövő igéretét is jelenti a nőnek (ösztönszerűen reprodukciós előny). Szóval gondod nem lesz vele a csajoknál- főleg, hogy a fiataloknak is nagyon imponál, ha a film mellé a barátnőd vajas kekszet süt, majd amíg fürdik te elmosogatsz gamelés helyett. Amire szerintem azért figyelni kell, hogy ne legyenek feltétlen leosztva a szerepek és ne legyen kizárólagos egy-egy tevékenység végzése: ne legyél otthon csak te a szakács, és várd el cserébe, hogy mindig a nő mosson mert az kevésbé fekszik neked, hanem mindig osszátok el a teendőket úgy, hogy figyelemmel és tisztelettel vagytok egymás igényeire is, miközben a saját érdekeiteket sem rúgjátok fel egyoldalú kompromisszukkal.
2023. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd csak rám a házimunkát, megcsinálom szexy jelmezben.. 😛 L
2023. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp előny


Még csinálom én de van az úgy h a nem létező -tököm tele az egésszel

2023. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp előny. Ha nem veszi ki a részét a házi munkából, akkor én nem is maradnék vele.
2023. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Évek óta vén főzök.

Ennyivel kevesebbet kell a feleségemnek csinálni.

45 f

2023. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!