Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem beteg kicsit? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem beteg kicsit? L

Figyelt kérdés
Hogy egy foszernak tetszik anyam is, meg en is, es ki is mutatja?
2023. ápr. 1. 14:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a válaszokat, itt már megcsalásról írnak, de a fószer egyikkel sincs, mellesleg a tetszést mutatja ki nem azt hogy megdugja mindkettőt.
2023. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
84%

31!


persze, de a sok femkó szándékosan félreérti.

2023. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy fehér hetero férfiként nincs jogod, még egy pedofil pap is többre viszi.
2023. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
84%

34!


Te csinálnád szarul.

2023. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen érthető, hogy a kérdező számára ez gusztustalan, és felkavaró, ugyanakkor ez egy elkerülhetetlen szerencsétlen szituáció. Mást nem lehet tenni, mint hogy a férfi tekintettel van a mások érzéseire, és nem beszél rólla. Mert azt lehetetlen megkövetelni, hogy ne legyen valaki szexuálisan vonzó, ha egyébbként szexuálisan vonzó. Az OBI-ban láttam tavaly nyáron egy anya lánya párost, a lány kb 25 az anyja 50 körül lehetett. Ha választhattam, volna hogy melyikkel szexeljek, hát baromi nehezen tudtam volna dönteni közülük, mert másképp, de mindkettő brutál dögös volt.

(valószinűleg az anyját választottam volna)

2023. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
16%

"Hogy egy foszernak tetszik anyam is, meg en is, es ki is mutatja?"


Szanalmas a csávó.Nyilván elő akarja adni hogy mekkora egy Casanova.És majd ez nektek biztosan nagyon tetszik hogy egyszerre ket nővel is tud flörtölgetni.Igazi férfi!!

Netto bunkóság szerintem.

Itt előttem keverik a szezont a fazonnal.Az nyilván előfordul neadjisten hogy mindkét nő tetszik, sőt lehet egy csoport nő is tetszik.Nincs ebbe semmi.Viszont a szavaidból az jön le hogy ez nem egy egyszeri eset,találkozás mint pldaul a boltból kijőve szembekerül 1 fazon és látod hogy mondjuk mindketten bejöttök neki.Itt olyan valakiről irtál, akit valamennyire ismertek és nem egy egyszeri megismételhetetlen talalkozás volt.

Az illető vagy tréfálkozik vagy egy pötchfej.Tetszhet mindkettőtök dw azert ne legyen már tegla ,hogy ezt ki is mutatja szavakkal, és egyéb gesztusokkal egyszerre két nőnek.

Csak tud dönteni egy komoly ember, nem??

2023. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!