Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem beteg kicsit? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem beteg kicsit? L

Figyelt kérdés
Hogy egy foszernak tetszik anyam is, meg en is, es ki is mutatja?
2023. ápr. 1. 14:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
2%

11#

Te mellé beszélsz.Szépen odaírta hogy ezt ki is mutatja feléjük.Ismeri őket.

Nem arról van szó hogy te az utcán mászkálsz, és egy fiatalabb meg egy idősebb ismeretlen nőt megláttál!


Normalis e?Azaz megszokott dolog e?

Nem,nem az.A ket nő tárgyiasítva van, és maximálisan le vannak xarva az érzelmeik.Megbecsülés tisztelet legkisebb szikraja sincs meg itt.Magyarán szólva ez nettó bunkóság!!Kapcarongyoknak nez titeket ez az igazság.Semmire se tart titeket.

Hogy érezheti az egyik vagy a másik nő magát, akkor mikor a szeme lattára éppen a másiknak teszi a szépet vagy flörtölget?

2023. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
80%

21


Te is egy feminista gyógyegér vagy. Mi abban a tárgyiasítás, hogy tetszenek neki, te nem normális? Minek kevered ide az érzelmeket?

2023. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%
Ja, mert egy nő se kamuzza azt hogy szeret aztán szex után elhúz.
2023. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

23


Dehogynem.

2023. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
21 te kevered a szezont a fazonnal. Egy foszer van a kérdésben, nem valamelyikük pasija, partnere és aasikat is akarja. Egy valamilyen pasirol beszélünk. "Megbecsülés, tisztelet legkisebb szikraja sincsen". Látom, hogy még te sem nőztél soha. Ezzel a langyos dumával akarod itt megnyerni a női közönség szimpátiáját? Mond csak, miért nincs tisztelet abban ha kimutatod, hogy egy nő tetszik? Próbáld kimutatni egyszer a nők felé, hogy nőnek nézed őket és tetszenek. Legyen ez életed első randi leckéje. Nincs mit
2023. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
87%

25


Igazad van, de sztem ez egy pic.sa.

2023. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
20%

Jesszus ezek a kommentek... Kifordul a gyomrom ha arra gondolok, hogy a pasi aki engem dug, az anyámat is dugná. De attol is ha a lányom majdani pasija engem is megakarna fektetni. Es ez független attol hogy viszonylag későn szültem.


Ezt a szitut, mármint hogy normalis, akkor tudom elképzelni ha mondjuk a lány 20 éves, az anyja meg egy jó formában levő 40 éves, a pasi meg 30. Bár az is elég tré, de a 10 év plusz minusz az végülis rendben van.

2023. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
8%
#27 teljesen érthető eléggé gáz már a gondolat is h rajtad kívül mást is megdugna de ha az a más egy nála idősebb nő attól én is rosszul lennék
2023. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
94%

28

Igen ha velem van akkor ne akarjon már mast is megdugni, főleg ne az anyámat vagy a lányomat (legbetegebb ha mindhármunkat XD )

En is ha valakivel vagyok, nem vágyok másra. Max ha csak szexkapcsolat, akkor nem baj egyikünk részéről se ha más is van, de ne a másik szülője legyen már az! Egyik exem apjat se kivántam, pedig volt amelyik jol nezett ki. De nem is tudtam rá férfiként nézni

27

2023. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

27


Ilyen szarul néz ki az anyád? A lányod pasija valószínűleg nem akarna megfektetni, de az miért lenne baj, ha bejönnél neki?

2023. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!