Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült innen valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült innen valakinek megfektetni a csini kolléganőjét? Vagy csak az álmodozás marad?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
van egy cuki csaj, dumalgatunk neha, lehet hogy tetszem neki, de lehet csak bekepzelem. de egyebkent is van párom, csak mégis ott van az a kisordog a vallamon
2023. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor miért lesz vége? Ki mondja jó a szakítást. Vagy szépen lassan lekoptatjátok?
2023. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Pont úgy kell felcsípni kolléganőt mint bármilyen más csajt, bárhol máshol megismerve.

Hozzáteszem nem túl jó ötlet kollégával összeszűrni a levet. Bár praktikus (amúgy is találkozol vele), úgymond adja magát a lehetőség, de a bökkenő mi van ha le akarod zárni a storyt. Utána is együtt kellene vele dolgoznod és nem mindenki viseli olyan könnyen amikor azt mondják neki bocsi, de csak ennyi volt maradjunk barátok.

2023. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Alkalmazottként nem volt ilyen, azok a munkakörök, amiket választottam férfi dominált helyek voltak és nem a csajozás volt a szempont, hanem a szakma elsajátítása. Diákmelósként volt pár munka utáni átmegyünk egymáshoz, vagy eltűntünk rendezvény alatt valahova. Vállalkozóként megint más, pár ügyfelem megvolt még a korábbi cég élete során.
2023. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm lett az eddigi legkomolyabb kapcsolatom, most is együtt vagyunk. Nem ő a legcsinibb, telt alkatú, de nagyon vonzó volt számomra, a kémia első perctől megvolt. Amúgy előtte csak flörtök voltak, és kifejezetten próbáltam kerülni a munkahelyi afférokat. Aztán mégis utólért a sorsom, nem tudtam ellenállni.
2023. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Jött pár egyetemista gyakornok, aztán engem jelöltek ki, hogy foglalkozzak velük. Ez olyan jól sikerült, hogy az egyik csajt többször meg is dugtam XD
2023. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, sikerült!

A hr-s, munkaügyes és bérszámfejtőmet. Ha jól emlékszem az 5. randin. Fél évre rá el is vettem feleségűl, egy év múlva megszületett a fiunk is!

Ja! És ez nem mese.

2023. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, azota kicsit egyertelmubb lett a dolog, hetvegen elmegyunk valahova kettesben.. egyertelmuen rossz otlet, de hat ez van
2023. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem négy is volt. Az első egy műszaki rajzoló egy tervező intézetben. Sajnos csak egy éjszaka volt. A második egy gepiro csaj egy építőipari kivitelező cégnel. A harmadik szinten gepiro volt egy tervező cégnél.Mikor osszejottunk én már nem ott dolgoztam. Kb. hat hétig tartott, de nagyon különleges kapcsolat volt. A negyedik szintén egy építőipari cégnél történt. Végül feleségül is vettem és született egy fiú gyermekünk. Válással végződött. Most jut eszembe, hogy volt egy ötödik is. Szintén építőipari cégnél osszejottem az irodavezető el. Idősebb volt nálam néhány évvel, de jól elvoltunk és többször taliztunk. Na és volt megegy, a hatodik. Szintén építőipari cég. Rettentő szexi nő volt. Gyönyörű formás és kemény mellei voltak. Nem tartott sokáig a kapcsolat, mert nem akart oralozni. Most lehet leszokni, hogy ez mese, pedig igaz.
2023. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!