Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok amikor az ölébe ültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok amikor az ölébe ültök egy fiúnak (teljesen mindegy, hogy ki barát, haver, osztálytárs, kolléga, szomszéd stb) és érzitek ruhán keresztül a popsitokkal a farkát az kellemes érzés nektek? Mi játszódik le olyankor az agyatokban?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Főleg ha merevedni kezd.
2023. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Kollégának, szomszédnak nem ülök csak úgy az ölébe. Páromnak szoktam, de ha nem áll a farka akkor nem érzem neki.

Ha meg már áll, akkor miért ne lehetne kiszabadítani?

2023. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, nem túl meglepő, hogy igen, izgató érzés nagyon. Pláne ha érzed, hogy merevedik neki. Az viszont más kérdés, hogy ha valakinek az ölébe ülök, ott már kell legyen valami minimális vonzalom. Csak úgy haver, kolléga, szomszéd ölébe nyilván nem fogok ülni soha.
2023. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez a mániám, imádom amikor a seggem alatt feláll valakinek. Házibulikban rendszeresen játszom így... 😁
2023. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A szomszédom jó nagyot nézne, ha ráülnék :D
2023. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Kellemetlen
2023. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
#4! Szoknyában vagy nadrágban?
2023. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Isis... 😉

2023. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas amikor érzem, hogy alattam valami merevedik és annak okozója én vagyok
2023. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem ülök csak olyan ölébe, akitől nem veszem zokon, ha esetleg megérzem a meredező farkát. Számomra kellemes, mert csak olyannak az ölébe ülök, aki vonz is.


Tiniként rendszeresen incselkedtem így 2-3 osztálytársammal szünetben és a lehető legközelebb hajoltam a szűjukhoz, vagy kibontottam a hajam és azt nyomtam az arcukba. Volt amelyik el is durrant.

2023. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!