Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú osztálytársammal ezt meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú osztálytársammal ezt meg merjem csinálni ?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy voltam náluk és szóba jött hogy a pasik mennyire könnyen fel tudnak izgulni bármire. Mondta hogy neki sima érintés is elég, én meg persze hogy nem hiszem el 😂

Na az lett a vége, hogy kétszer gyorsan megsimogattam neki csak boxeren keresztül. Utána témát váltottunk.

Viszont azóta irogat instán, hogy nem lenne -e kedvem befejezni, akár csak kézzel “amit elkezdtem”.

Amúgy tetszik is, meg gondoltam erre a pillanatra többször is, de félek hogy utána meg az lenne bent a suliban a téma, meg elmondaná mindenkinek, amit nem szeretnék.


2023. márc. 28. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha bejön miért fosztanád meg magad tőle ?
2023. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Mond azt utána hogy kicsi volt a fasza...


De ne izgulj, ha érdekel segíts rajta

2023. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha izgat miért ne csinálhatnád!
2023. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom hogy elterjesszen barmit vagy ilyesmi.. ugyis mindig ez a tema naluk.
2023. márc. 28. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Pedig el fog. Ne add ilyen olcsón magad!
2023. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Azt is el fogja terjeszteni, hogy megsimozted neki boxeren keresztül. Ha meg tetszik,ne vacilálj, simozd neki addig míg el nem élvez. ;)
2023. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

18 év alatt szerintem inkább NE(!) csinálj semmit a "fiúk"-kal!!!


Utána sem éppen túl kifizetődő dolog a szexuális élettel foglalkozni. Nagyon könnyen hárman lehettek (magzat fogantatása.)


Elég lenne az általános iskola után a sima érettségi?! Új élet felnevelése?! Nem ártana ismerned is a családjának a hátterét is, hogy biztos legyél a dolgodban.

2023. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Segítek baby, ha csak szívatod a pasit, húzod az agyát akkor nagyon eséllyel fog bedurcizni és mindennek elmondani a hátad mögött. Azt is ami történt sőt még jól ki is színezi 😂
2023. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Menj el jegyesoktatásra valamilyen egyházi közösségbe Kérdező! Milyen felekezethez tartoztok eredetileg a családoddal?


Szüleid? Nagyszüleid? Testvér? Unokatestvér?


Amint írtam, a szexuális élet megkezdése szinte egyenes út a CSALÁDALAPÍTÁSHOZ!!!


A fogamzásgátlás különböző módszereit is választhatod, de az egészségi állapotod erősen meg fogja sínyleni! Erre készülj fel mindenképpen!


Én anno 22 és fél évesen rendkívül sokat szenvedtem attól, hogy HORMONHÁZTARTÁSI ZAVAR KEZELÉSE(!) szempontjából fogamzásgátlót (tri-regolt) kellett szednem.


Anno 1996. őszén. Menetrendszerű hányásrohamok és furcsa idegesség, zaklatottság. Viselkedésváltozás. (Az is igaz, hogy akkor már erősen el akartam szakadni otthonról, a magam útját járni önállóan.)


Később ugyanaz a fogamzásgátló (szintén tri-regol,) gyönyörűen kezdte helyrehozni az elhízásomat és általában nagyon szép és kiegyensúlyozott nő voltam. 1999. tavasza, 25 éves voltam. Derűs, felhőtlen jókedv jellemzett.


Ui: szerintem inkább ne kockáztass!!! Régen túl veszélyesek voltak a fogamzásgátlók - méhen belüli sosem alkalmaztam, mert nem volt rá szükség. Bármi előfordulhat. Az az "élvezet" egyáltalán nem veszélytelen a valóságban!!!

2023. márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy a haverok általában megbeszélik egymással a nőügyeiket. De ez miért is probléma? Csak olyannal fogsz járni akivel nincsenek közös ismerőseitek, vagy mi? Ha te is szeretnéd akkor miért ne csinálnád?
2023. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!