Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elitéled vagy megérted azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitéled vagy megérted azokat a nőket és férfiakat, akik azért szexelnek mással mert otthon nem kapják meg?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Régen nagyon elítéltem...

Ma úgy vagyok vele, hogy mindenkinek a saját döntése.

Szexeltem már más feleségével, barátnőjével.


Úgy állok ma már hozzá, ha nekik ennyit jelent a párjuk, kapcsolatuk, akkor nehogy már én értékeljem azt túl, vagy máshogy.


Viszont én SOHA nem csalnám meg a páromat, ha másra vágynék megbeszélném ezt.

Lazább kapcsolatnál is, ha megbeszéljük, hogy csak ketten járunk össze, ne legyen más, akkor azt is betartom.

2023. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Elítélem őket. De el elítélem azok párjait is, akik miatt ilyen helyzetbe kerültek.

Az egészet bandát elítélem.

2023. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem ítélem el.
2023. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Elítélendő. Függetlenül attól hogy ki mit gondol. Ez a válasz az amit mindenki lepontoz mert beleköthetetlen.
2023. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Teljes mértékben elítélem. Mindent meg lehet egymás között beszélni. Ha meg nagyon nem passzol össze a két fél, akkor annyi gerinc legyen már mindenkiben, hogy szakítson és csak azután dugjon mással.
2023. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Elítélem, olyan szinten hogy nem bírom a gyáva és hazug embereket.


Szakítsanak, váljanak el, de senkinek ne okozzanak fájdalmat. Eléggé gerinctelen dolog ez..

2023. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Társadalmilag elítélendő de én teljes mértékben megértem és aki nincs benne örüljön neki !
2023. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem ítélem el. Gondolom aki oda jutott, hogy ezt megtegye az tudja miért jutott oda. Ráadásul miért kéne mindenkinek azon értékek szerint élni mint itt néhányan kinyilvánítják? Csak a saját meglátásuk a helyes gondolom, mindenki más rosszul látja.

Voltam már néhány házas nővel és nem néztem le őket ez miatt. Vagy nem kapták meg otthon ami kell vagy ők nem becsülik a kapcsolatukat, ez pedig nem az én dolgom. Nem akarom mások helyett eldönteni mennyire legyenek erkölcsösek. Mivel még magát erkölcsösnek gondoló emberen is találunk foltot ha keresünk. Minden csak nézőpont kérdése. Senki nincsen más bőrében, hogy mindenről tudjon ami valakit oda juttatott, hogy megcsalja a párját. És bármennyire hangoztatják itt többen a problémák megbeszélése a pároddal vagy válás nem mindig opció. Van olyan akinek a párja nem is érzékeli, hogy egyáltalán probléma lenne , szerinte minden okés vagyis nincs miről beszélni, van aki válni nem akar százféle ok miatt stb..folytatni lehetne.

2023. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 nálad a pont.
2023. márc. 27. 10:26
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem ítélem el. Meg van az oka, ha megcsalja a párját.
2023. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!