Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő utan csökkent le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő utan csökkent le a szex mennyisége a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekünk az elején napi 2-3 volt, mostmár lement heti 1-2 re.


Kb 1 ev alatt

Nalatok hogy alakult?


2023. márc. 23. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Két hét.
2023. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 eve vagyunk egyutt, ugyanannyit szexelunk mint az elejen, heti 5-6 alkalom
2023. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

35 éves férfi vagyok.. a feleségem a szülessék után teljesen szex menetes lett..


3 éve nincs szex közöttünk de már nem bírom nagyon szenvedek..

Megcsalás eddig nem volt Opció de most jött el az a pont amikor lelki ismeret nélkül folytatnék viszonyt szintén elhanyagolt nőkkel!

2023. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3# ez nagyon durva, nem is ítéllek el, de megmondanám neki hogy ezek után ne csodálkozzon...


Nőként fel sem fogom hogy ilyenkor mi jár a fejében, a pasi elvan szex nélkül????

2023. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28 év alatt ment le heti 1-2 re
2023. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 írtam
2023. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 írtam a 3 as vagyok
2023. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk első 3 hónap volt nagyon szenvedélyes, aztán lassan elkezdett csökkenni, most másfél ev után van heti 1-2, de az is sokszor olyan csak, hogy csináljuk, mert kell.
2023. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 ez nekem is magas, 3 gyerekünk van, 25 a nagy és 4 a kicsi, de a 6 hét sem ment, hogy kivárjuk, egyiknél sem.

Nekem sem lenne lelkifuri, mit gondol, te ne csald meg. Miért is?

Ha nem ad semmit ne is várjon el semmit.

2023. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Számomra ez felfoghatatlan. Napi szinten vágyom a szexre és ha 1-1 nap kimarad az még ok, de ha nem akkor már igen.

Persze erre eddig minden pasim vevő volt és nem hiszem, hogy a kapcsolat előrehaladtával ez változna. Korral, élethelyzettel persze biztos, de se szülni nem tervezek, se hirtelen így 28 évesen klimaxolni.

2023. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!