Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elvárjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok a párotoktól hogy kinyaljon szex előtt?

Figyelt kérdés
Nektek ez alap dolognak számít?

2023. márc. 21. 21:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose vártam el de örültem hogy gyakran megtette. Ő se várta el hogy mindig szopjam de én is gyakran csináltam.
2023. márc. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
#10 Hogyan tudtál elvenni egy nőt, aki nem szeret szopni?!
2023. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

Más prioritás alapján nősültem. Volt szopócsoda barátnőm is előtte, és mégsem voltunk boldogok hosszú távon együtt.

Most meg azok vagyunk, szeretve vagyok, van saját terem a kapcsolatban, nem érzem, hogy korlátok közé lennék szorítva.

Amúgy is az volt rám mindig jellemző, hogy a puncit élveztem a legjobban világ életemben, az orál részemre inkább, mint előjáték izgi.

És mivel nem erőltetem rá a feleségemre, így néha van hangulata ezen a módon is izgatni engem.

2023. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kötelező mindig szex előtt, ahogy a szopás sem. De szeretem, mind a kettőt és igénylem is, így elvárás, hogy a szexuális életünk része legyen.
2023. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem elvárások vannak két ember között akik szeretik egymást, hanem örömszerzés kölcsönösen. 25L
2023. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Milyen durva hogy mennyien az Igen-re szavaztak. Ha meg a szopás is el van várva, akkor húzzák a szájukat az ilyenek.
2023. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Ha meg a szopás is el van várva, akkor húzzák a szájukat az ilyenek.”


Hát nagyon nem. :D Voltam olyan szexkapcsolatban, ahol az első hónapban a férfi részéről egyáltalán nem volt orális szex, ő meg elvárta hogy én adjam. Aztán mondtam neki, hogy ilyen egyoldalúan nem vagyok hajlandó csinálni semmit többé, pláne mert mindig csak ígérgetett. Egyszer a foga fájt, aztán herpesze lett, aztán ez aztán az…

Érdekes, utána többé nem esett nehezére a kölcsönösség.

2023. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!