Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a fontos nektek ahhoz,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontos nektek ahhoz,hogy jól működjön a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Nemet,kort is írjatok légyszi
2023. márc. 21. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Érzelmek
2023. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Összhang
2023. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy legyen összhang.

Ha az egyik fél kísérletezős, a szokásostól eltérő dolgokat is élné és a párja nem, akkor az egyik fél hiányt fog szenvedni, vagy a másik lesz kitéve annak, hogy nyomás alatt lesz, mert olyat kéne csinálnia amit nem élvez, feszélyezi, vagy nem érdekli.


Az összhangba közös érdeklődés az ágyban is kell.


Ha ez megvan 20 év után sem fog lankadni a szexuális élet intenzitása.

2023. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom, tisztelet, intelligencia (és persze szexuális vágy is, de ez em jelenti azt hogy nő:= tökéletes alakú, szimmetrikus arcú babapuncis)


F33

2023. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy férfi kéne a működő szexuális élethez. Annak milyensége már két emberen múlik. Akarnak-e fejlődni, a másik kedvében járni. Ilyenek…
2023. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyit még kifelejtettem, hogy ha a fenti dolgok közül egy vagy több csak félig van meg, akkor másik felét pótolhatja számomra a haszon/hasznosság/fennköltebb érdek.


Például ha

·valaki kicsit dundi és butácska, de fizet érte

·menopauzához közelít, és full szeséjes de pl. előléptetést ajánl

· lenéz mert faszi vagyok, ő meg leszbikus nő de szeretne gyermeket és fizet érte... 😁


4-es voltam

2023. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt.

Tökéletes a szex köztünk. Hatalmas a bizalom köztünk. Soha nem erőltetunk egymasra semmit. Extrémebb dolgokat is csinálunk, de mindent megbeszélünk. Szexben egyforma a stílusunk. Nagyon szeressük egymást. Én pasi vagyok 35 éves a párom meg 48 éves. Oda figyelünk egymásra. És mind ketten azon vagyunk, hogy mindig a legjobb legyen mind kettőnek.

Lényeg az, hogy soha ne legyünk önzök és lustak. Mindegy ki hany éves. Szerete és bizalom és összhang, tisztelet és nagy vonzalom legyen. Őszinte leszek nekem picit gondom volt a merevedéssel a regi partnereimmel. Mert ezek a fontos dolgok nem voltak meg. És most megtalaltam az igazi nőt akit mindennél jobban szeretek és a cerka állandóan áll. Kicsit sincs merevedési zavarom már. Nagyon sokat szexelunk és eléggé perverz dolgokat is csinálunk.


1: Szeretet

2: Bizalom

3: Összhang

4: Türelem

5: Nyitotnak kell lenni mindenre

6: Soha nem szabad erőltetni semmit

7: Ne legyetek önzök

8: Ne legyetek lusták

9: Vonzalom

10: Tisztelet

11: Figyelem

12: Elnyújtott előjátékok és ne az legyen gyorsan lezavarjatok

13: Sokat beszeljetek a szexről tabuk nélkül

14: Beszeljétek át a fontosabb dolgokat szex terén

15: Mindig dobjatok be új ötletet

Probaljatok ki új dolgokat és ne akarjatok mindent egyszerre.

16: perverz dolgokat is nyugodtan próbáljátok ki, de tudjatok hol a határ és ahogy mondtam ne erőltessetek semmi olyant amit a masik nem akar.


Mi így csináljuk és nagyon jól működik a szex.

Sok sikert mindenkinek!

2023. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fontos a megfelelő partner, közös vágyak, kellően vágyjunk a másikra, vele megélni dolgokat...

Engem pl a BDSM izgat eléggé, mellette az anális dolgok, szerencsére eddig sikerült olyan partnereket találnom akikkel meg tudtam élni ezeket a vágyakat javarészt. Volt olyan is amikor a barátnőm nem vágyott hasonlókra, de ott voltak más vágyai és szerettem őt, vágytam rá erősen, még ilyen elemek nélkül is.


30F

2023. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!