Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet igényes, esztétikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet igényes, esztétikus lábfejjel megáldott nőket találni?

Figyelt kérdés

Romantikus, ismerkedés, társkeresés céljából (nem "rosszlányok"-ra gondolok).


Példa: [link]


[link]


[link]


2023. márc. 20. 14:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja meg le hagytam hogy nincs valami hiba rajta nekem pl mind a két lábamon a 2. Ujjam rá van hajolva a legnagyobb ra
2023. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Tehát az, hogy a napi fürdés alkalmával tisztára mosod a lábad, az attól már igényes lesz és esztétikus?
2023. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12 ha valakinek nincs ilyesmi a lábával mint nekem vagy más problémák mint pl köröm gomba stb meg tiszta a lába akkor simán lehet
2023. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az esztétikus szépet jelent leegyszerűsítve. Egy lábfej, vagy bármi más testrész még nem feltétlen lesz attól szép, hogy tiszta. Tisztának persze legyen tiszta, de az semmit sem jelent még önmagában.
2023. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az esztétikus alatt ezt értem: szépen rendezett lábujjak, nem deformáltak, nem túl hosszúak/túl rövidek, nem túl vastagok/túl vékonykák. Nincs kalapácsujj és egyéb deformitás, benőtt- és deformált körmök. A lábfej alakja nőies (és nem férfias). Méretre se nem nagy, se nem kicsi. Egyszerűen ideális. A talpról is lehetne külön írni, de ha a leírt feltételeknek megfelel a lábfej, akkor nagy eséllyel a nő talpa is gyönyörű.
2023. ápr. 7. 17:31
 16/21 A kérdező kommentje:

#12 ez nem igaz. Itt egy remek példa arra, hogy milyen is a tiszta, ápolt, de borzalmasan csúnya lábfej:


[link]

2023. ápr. 7. 19:14
 17/21 anonim ***** válasza:
#15 nekem kalapács ujjam van sajnos apamtol örököltem akkor a lábamat le vágassam vagy nem érdemes emberek előtt mutatkozni vele ?
2023. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja és ludtalpam van és túl kicsi de az ujjam nem csontos és nem férfias és a körmöm az normális (#17 voltam )
2023. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10. Te tudsz olyan emberről akinek rágva van a lábkörme?
2023. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, mert a legtöbb férfit nem fogja érdekelni, hogy milyen lábfejed van. Nekem még kisiskolásként alakult ki ez a dolog. Az osztályban nekem volt a legszebb barátnőm. Már gyerekként belém nevelték, hogy ápoltság = jó, ápolatlanság = rossz. Egyszer amikor uszodába vittek minket szembesültem vele, hogy mocsok volt az összes körme alatt. Annyira sokkoló volt a látvány, még így 25 év távlatából is emlékszem rá. Ez elindított egy lavinát, de ez az "esztétikus" lábfej, lábimádat dolog csak felnőtt koromban teljesedett ki.
2023. ápr. 7. 22:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!