Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok oldalon ismer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok oldalon ismer "jó" lányt aki más? Pl ázsiai, színesbőrű?

Figyelt kérdés

Főként azok véleménye érdekelne akik tapasztalatok alapján tudnak válaszolni.

Megnézni én is tudom csak jó lenne aki volt is nála



2023. márc. 19. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki volt nála az véleményt is ír róla, ha elfogadja a "szolgáltató". Célszerű olyan lányokat választani, akiknek validált képei vannak és akikről sok pozitív vélemény született, mert így kevesebb csalódás érhet!
2023. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1es sajnos ez több okból sem valós!!!!

.1. ismerek olyan lányt nőt aki kimagasló teljesítményt nyújt együttlét során, de levette a beszámoló írás lehetőségét mert volt aki ful leírta az egész ház, lakás elhelyezkedéset mi hol van. Nem az zavarta amit róla írtak hanem kireszleteztek az egész lakást. De ha valaki rá megy azt látja nem engedi biztos baj van vele, pedig nem!

.2. sok beszámoló írás amikor barát, ismerős regisztrál be és aztán ő ír jókat a csajrol.

.3.Vagy mikor a környéken sok a csaj és le akarják nyomni a konkurenciat és direkt ír negatív alaptalan értékelést

2023. márc. 19. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal a rosszlány jóváhagyásán is múlik melyik komment mehet ki vele kapcsolatban a profil oldalára, illetve hozzá is szólhat ő is pozitív és negatív értelemben is! Az meg, hogy bújkál és majd megmondják/lejáratják ki ő valójában számomra nevetséges!


Saját tapasztalatból indultam ki, azt írtam neked le első hozzászólóként, de te akkor járj el úgy, ahogy neked jól esik!

2023. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!