Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 8 hetes terhes vagyok és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hetes terhes vagyok és nem kívánom úgy a szexet, mint előtte. Változhat még?

Figyelt kérdés

Páromat kívánom és akarok is bele együtt lenni, de amint neki kezdünk sem nedves nem vagyok, sem hangulatom nekem lesz.

Ha elmúlik az első 12 hét javulhat vagy ilyen marad már végig? 🥹


2023. márc. 18. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A következő hetekben a legváratlanabb dolgoktól is hányingered vagy undorod lehet, lehet hogy a kedvenc kajádra sem tudsz ránézni. Ne csodálkozz semmin, mostanában a szervezeted lehet, hogy pont nem a szexszel foglalkozik. Amúgy nagyon jellemző, hogy a nehézségekkel teli első trimeszter után a nők nagyon rágerjednek a szexre, akár a szülésig is kitart sz extra libidó.
2023. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 hát ez nálam nem volt igaz. Abszolút nem gerjedtem, kedvem sem volt hozzá. Viszont mióta megszületett és véget ért a gyermekágyas időszak, állandóan szexelnék.
2023. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezt elöre josolni. Egyénfüggö.
2023. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, és megjósolhatatlan.

Nekem kb félidőtől gèszen szülésig csillapíthatatlan volt a szexuális étvágyam, napi 3-4 alkalommal is rámásztam a fèrjemre.

De a várandósság elején, meg szülés után hosszú hónapokig semmi.

2023. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi minden nap reggel este együtt voltunk. Oké volt rövidebb aktus is de hosszúak is.

Most elkezdjük és váratlan fordulat megyek hányni.

Másik alkalommal bármeddig izgatott nem volt hatása. Persze jó volt es kellemes, de nem rám jellemző, hogy tocsog minden.

Tudom, hogy nem a szexel kell foglalkozni, mert örüljek a babának es egészséges legyen, de na… ne itéljetek el érte, hogy vagyok a szexre. Az érzelmi része az össze bújás megvan. De remélem a fizikai is része is meglesz, ha túl leszek a hormon doppingen…

2023. márc. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!