Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudják itt sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják itt sokan azt, hogy a méret nem fontos?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél a 6-os és a 8-as nagyon jókat írt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ezeknél pedig a kérdezők leírásaiban van nagy igazság:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt pedig főleg a 23-mas:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Mindenki tudja, hogy a nők a nagyot szeretik (ez tudományosan is bizonyított), mert nyalni és ujjazni bárki tud, ahogy figyelmes, odaadó, stb is lehet bárki, de a legfontosabbat csak a nagy tudja megadni. A kitöltöttség érzetét és látványra is az az izgató. Hiába okoz orgazmust egy kicsi sz.r, mint az enyém, az sose lesz olyan erős és intenzív, mint amit egy nagyobb ad.



2023. márc. 18. 16:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, egyszer érném meg, hogy nem egy ilyen szánalmas "hárít-szúr" reakciót kapnék vissza.


Igen cseszdmeg, értem, mit akarsz mondani: nem érted, hogy a nők miért hazudják azt, hogy a méret nem is fontos, miközben valójában egy 16-18 centis sokkal jobb nekik, mint a 12-13, szóval igenis fontos.


Erre mondtam neked azt már vagy 2x, hogy szerintem nem hazudnak, csak félreértjük egymást. Szinte minden nő azt írja, hogy túl kicsi, és lehetőleg túl nagy se legyen, de a többségük mindkettőhöz tud és hajlandó is alkalmazkodni, ha szeretik a férfit.


Mert amit a nők mondanak, hogy számít a méret, csak éppen k.rvára nem a legfontosabb.

2023. márc. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

#21

Akkor vedd úgy, hogy nem hazudnak. Hiába nem a legfontosabb, attól még fontos és akár szexről, akár kapcsolatról dönthet.

2023. márc. 21. 07:53
 23/43 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyire keserű? Mert neked kicsi van? És egyik nő otthagyott ez miatt?

A pénzéhes és felszínes nőknek a 20+os kicsi, nekik 25+os kell.

Szóba nem állnak, ettől kisebb mérettel.

De a normális értékrenddel bíró nők nem a farkat fogjak figyelembe venni, hanem aki a farokhoz tartozik. Ha a férfi megadja a biztonságot, stabilitást, érzelmi biztonságot, akkor tök mindegy mekkora van a gatyában.

Alkalmi kapcsolatba meg… felszínes kapcsolatok.

De ez olyan mint pl nálam a punci. Olyan ronda, salátás, volt olyan srác aki mikor meglátta öltözött és elment, mert nem tudott vele mit kezdeni. Akkor dőljek én is késbe, mert nem esztétikus baba picham van? Ez van ezt kell elfogadni de nem keseregek miatta.

Aki majd a személyiségemet szeretni fogja elfogadja az alfelemet is.

2023. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

#23

A realizmus nem keserűség. A kinézet meg teljesen más. Az ízlés kérdése. A méret viszont kihat a teljesítményre.

2023. márc. 21. 11:23
 25/43 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ez megint az a tipikus kérdés, ami nem kérdés. Az a benyomásom, hogy inkább csak be akartál olvasni a nőknek, amiért a nagy f.sszal jobb nekik a szex.
2023. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

#25

Rosszul gondolod. Érthető, hogy a nagyobb jobb. Engem az zavar, hogy ezt itt sokan letagadják. Mi értelme hazudni?

2023. márc. 21. 11:55
 27/43 anonim ***** válasza:

Én továbbra sem értem, mire akarsz kilyukadni. Elmondtam, hogy nem hazudnak, csak másképp értetted. Te meg vered tovább a tamtamot, hogy jó, akkor én higgyem azt, de akkor is.


Sokszor feltettem már a kérdést, hátha most választ kapok: ha kapsz egy beismerő vallomást a nőktől, hogy "oké, beismerjük, csak a nagy f.szt szeretjük, és veled senki sem fog jót b.szni", az milyen igényedet elégítené ki?

2023. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

#27

Az a beismerés már rég megtörtént burkoltan, ezért tudja mindenki. És az igény...szerintem az igazság és őszinteség mindig jobb a hazugságnál.

2023. márc. 21. 14:23
 29/43 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál a kérdésre, de egyúttal felvetettél bennem egy újabb kérdést: ha a beismerés már megtörtént, akkor min pörögsz most? Igazából bökd már ki, mi a frászt akarsz megtudni.
2023. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

#29

Válaszoltam a kérdésedre és le van írva, hogy mit akarok megtudni.

2023. márc. 21. 14:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!