Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudják itt sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják itt sokan azt, hogy a méret nem fontos?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél a 6-os és a 8-as nagyon jókat írt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ezeknél pedig a kérdezők leírásaiban van nagy igazság:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt pedig főleg a 23-mas:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Mindenki tudja, hogy a nők a nagyot szeretik (ez tudományosan is bizonyított), mert nyalni és ujjazni bárki tud, ahogy figyelmes, odaadó, stb is lehet bárki, de a legfontosabbat csak a nagy tudja megadni. A kitöltöttség érzetét és látványra is az az izgató. Hiába okoz orgazmust egy kicsi sz.r, mint az enyém, az sose lesz olyan erős és intenzív, mint amit egy nagyobb ad.



2023. márc. 18. 16:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%

Én olvasgatom itt ezt a témát már évek óta, és szerintem sosem mondták azt, hogy nem számít a méret. Amit mondanak, hogy a fontosságát túlozzuk el mi, férfiak. Szóval számít, de nem annyira.


Igazából ami nekem lejött, hogy a nőknek nem a fasz mérete a nem fontos - jaj, de magyaros lett - hanem maga a f.sz. A nők inkább fejben szexelnek, és fontosabb nekik az, hogy ki vagy és hogyan működsz, a f.szod csak egy dolog. De igen: ha a már a f.szról beszélünk, abból nem preferált a kicsi.


A másik félreértés, amit kiértettem, hogy sok pasi azt hiszi, hogy a nagyobb = jobb. Ezzel szemben igazából a túl kicsi az nem nyerő, de egy bizonyos tartománytól felfelé már a nők többségének nem extra, sőt: sokaknak inkább nyűg.

2023. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Hát de fontos. Fontos, hogy ne legyen túl hosszú a zuriembernek, mert ha ütközik, az cafatul rossz. És fontos, hogy ne legyen dagi se nekije, mert az máshogy fáj.

Szóval fontos, hogy a mérete vékony és ne túl hosszú legyen, érthető voltam?

2023. márc. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

#10

Nekem itt a gyakorin nincs női vagy férfj vélemény, mert anonym oldalon nem lehet tudni. Azt írtam, amiket nőktől tudok és olyanokból linkeltem párat, ami megegyezik ezzel.

2023. márc. 19. 10:47
 14/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a hossznál sokkal fontosabb az átmèrő. Nem a hosszú farok tölti ki a hüvelyt, hanem a vastag.

De ez az én véleményem.


Volt részem jó szexben kisebb mérettel is.


És ha a vékony farkú pasi odaadó, ügyes, fantáziadús, és még szerelmes is bele az ember lánya, akkor tényleg nem vágyik nagyobbra.

2023. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Ott is a negatív dolgokat linkelted. Azt elolvastad, ahol a nők mondják, hogy nem méret a lényeg? Vagy kikkel vagy együtt? Mert én társaságba biztos nem beszélek erről, hogy mekkora. Főleg, hogy én sem tudom. Mert sosem mértem, pedig 10 éve együtt vagyunk. Milyen selejt vagyok, ugye? Nem merem azt a f@szt ami kielégít? Mert mindegy, hogy 14-16 vagy 20 cm.
2023. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

#15

Te is 14-16 centit írsz kicsinek, ami enyhe Freudi elszólás. 16 centivel ki panaszkodik? :D

2023. márc. 20. 14:18
 17/43 anonim ***** válasza:

"14-16 centit írsz kicsinek, ami enyhe Freudi elszólás"


Nem ezt írta. Megismételném, amit a #11-es hsz-omban már kifejtettem: szerintem olyat soha, egyetlen nő sem mondott, hogy a kicsi ugyanolyan jó, mint a nagy. A nők két dolgot állítanak:


1: egy bizonyos szint felett nem jelent előnyt a méret. Azaz ne legyen túl kicsit, meg lehetőleg túlságosan nagy sem. Az a 13-18 cm egy ideális tartomány a nők többségének.


2: akármekkora is, végső soron az csak egy f.sz, és nem a f.sz a lényeg. Ez nem azt jelenti, hogy nem számít, hanem van egy csomó dolog, ami jobban számít.

2023. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

#17

Azért 13cm és 18cm között nem kis külömbség van. A 13cm kicsi, senki nem vágyik akkorára, a 18cm pedig a nők szerinti ideális méret.

2023. márc. 20. 17:15
 19/43 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem érted, mi a f.szt írok neked?
2023. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

#19

És te?

2023. márc. 20. 22:10
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!