Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok, akik első alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, akik első alkalommal idősebb, középkorú pasival akarnak lenni, hol keresnek ehhez megbízható partnert?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9. A próféta szólt Belőled!
2023. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
A kis szarosseggűek még válogatnak! Nemhogy örülnétek egy kis aprópénznek! Úgy sem értek többet!
2023. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én voltam már tanárbácsi, szép is volt. Amúgy gyakorlaton volt a leányzó, akit bevezettem.
2023. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
A 8-as tényleg kicsit tuskó,de az 50+ is legyenek realisták..Tény messze nem kell sírhely,de azért ők már minden csak nem érett pasik..Idősek,öregek,nagypapák.Ami nem baj!!!Van akinek ez tetszik,de én pl.22 vagyok 40-ig meg elmegyek.Felette már tényleg vén,akármennyire is gazdag s kisportolt..
2023. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben valamilyen élethelyzetben találnak rá. Suli, gyakorlat, legelső munkahely, valamelyik haver apja stb.
2023. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Én pl itt kerestem és találtam, meglepően sok a normális, figyelmes, érett pasi.
2023. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Azért egy 50-esre azt mondani, hogy "öreg"...jó, persze 20-on évesként könnyen mondod, hogy öreg, de azért objektíve nem öreg😀.
2023. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!