Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valami káros hatása a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami káros hatása a szervezetemre ha minden nap 2-3 alkalommal önkielégítést végzek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Káros hatása nem lesz, de azért szexelj is néha, az sokkal jobb. :D
2023. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok orvos szóval ha lepontoznak nem probléma. Azért véleményem van a dologról. Én is sokszor kiverem, napjában többször. Simán el tudom képzelni, hogy bizonyos szempontból egészségesebb lennék, ha kevesebbszer verném ki.

És azt gondolom ez egyén függő, hogy kire milyen hatással van. Illetve nem gondolom, hogy túl sokat tudna erről az orvostudomány, bármilyen furcsa is.

2023. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem, én szexelek is és masztizok is napi szinten. :) L
2023. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A szervezetedre nem, de a későbbi esetleges nemi életedre igen.
2023. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fizológiailag semmi. Mentálisan csak akkor ha értelmetlenül szorongsz egy olyan teljesen természetes dolog miatt mint a maszturbáció. Fiatal korunkba mindannyian ezerrel hokiztunk mégsem száradt le 😂
2023. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ! Ha nő vagy és helyesen csinálod, akkor megtanulod a tested és az jó. Minden más esetben csak elcseszed a szexualitásodat jó időre. Ha mázlid van, akkor nem egy egész életre.
2023. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne keltsetek már felesleges szorongást másokban! SEMMI baja nem lesz a maszturbációtól! S nem fog vele elrontani semmit. Akkor lesz gond ha nekiáll szorongani, mert azzal értelmetlen komplexusokat alakít ki magában.
2023. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!