Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek: miért ragaszkodtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek: miért ragaszkodtok a domináns férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Mi a jó/rossz bennük?

2023. márc. 12. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert ferfi es nem.egy picsogo hulyegyerek
2023. márc. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem ragaszkodom hozzá én szívesen kipróbálnám azt milyen ha én vagyok a dominánsabb.
2023. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt honnan veszed, hogy ragaszkodnak hozzá ?


Van erre valami tanulmány/publikáció ? Esetleg alátudod adatokkal is támasztani ?

2023. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Pasi vagyok de ez egyértelmű válasz.

Azért mert a domináns pasi áll a legközelebb ahoz az elváráshoz ami a legtöbb nőnek megfelel.

Egy nőnek a fizikai lelki és anyagi biztonság a legfontosabb. Így tud kibontakozni és így érzi jól magát. Szüksége van arra, hogy a pasi élelmes legyen hiszen ennek függvényében lesz nyugodt és sikeres a családi vállalkozás. A gyerek, a házasság, az együttélés, ez mind egy egy vállalkozás. Ha a pasi nem tud fejben partner lenni ebben akkor nem lesz szekeres egyenrangú a projekt. Ha nem tud érvényesülni a munkában akkor megint csak szenvedés a közös élet. Ha képtelen egy polcot felrakni a falra akkor milyen apakép lesz a gyerekek előtt?

És ezek mellet egy domináns pasi ki tud elégíteni egy nőt. A nők nagy része élvezi ha határozott pasi veszi őket kezelésbe.

A szánalmas maszatolás amit egy érzékeny tini csinál, csak ideig óráig romantikus a lánynak. Hosszú távon minden nő szeretné ha rendesen meg van b*szva. Mert különben sárkánnyá válik, vagy félrelép, vagy valami elcseszett feminista aktivista válik belőle... 🤢


De a fenti állításaim ne minden nőre vonatkoznak. Vannak szélsőségek és másképp orientált nők, de szerintem a nagy többségre ezek jellemzőek

2023. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert a ferfi legyen ferfi es dominansabb a nonel. Szeretem a hagyomanyosabb noi-ferfi szerepeket.
2023. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3#: Miért, te hol élsz, hogy nem tapasztalod? Kimész az utcára, és csakis a macsó tsávós nőket látod, akikkel kutya módjára beszél a pasija, de azok meg élvezik ezt.
2023. márc. 12. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor en azt irtam, hogy szeretem, ha a ferfi a dominsansabb, en nyilvan nem ugy ertettem, hogy veri otthon a not es ugy beszel vele mint, akit a hatsojabol rangattak ki es amugy meg kuss a no neve.

Egy egeszseges, megfelelo onbizalommal rendelkezo no nem olyan part keres, mint amilyet te latsz az utcan.

En ha ilyet latok is az utcan, azok vagy iq 0 kigyurt vademberek, vagy romak, es a normalis, igenyes nok nem ilyen ferfiakat keresnek.

2023. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7#: Nem ilyet keresnek, de mégis a legtöbb az ilyenek karjaikba fut bele, és onnan igencsak kevesük akar/tud már kikecmeregni...
2023. márc. 12. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Az mar egy mas dolog, de valoban igaz es ez egy sokakat erinto problema, hogy ott maradnak egy rossz kapcsolatban. De ok sem azert teszik, mert amugy azt szeretik, ha a foldbe tiporjak oket. Hanem azert, mert mondjuk ok olyan tipusu emberek, akiket konnyebb iranyitani es a pasi aprankent elhitette vele, hogy masnak nem fog kelleni, vagy hogy ez teljesen normalis ahogy banik vele (esetleg a no mashol is ezt tapasztalja, hogy "normalis", ha igy bannak a novel stb), vagy csak lemondott arrol, hogy talal egy normalis pasit, szoval sok oka lehet.

Olyanok is vannak, akik mar annyira traumatizaltak es hozzaszoktak ahhoz, hogy rosszul banjanak veluk, hogy ha esetleg egy normalis ferfi kerulne az eletukbe, ok azzal az ujdonsaggal nem tudnak megkuzdeni es a regi rosszba "vagynak" vissza.

De ezekbol egyik sem egy lelkileg egeszseges eset, es "alapbol" ugymond kb semelyik no sem arra vagyik, hogy semmibe vegyek.

De ez egy lelkileg serult vilag, nehez ugymond egy egeszseges not(vagy ferfit) talalni.

2023. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Mert a férfi azért férfi, hogy legyen férfiassága, hogy a nő tudjon kire felnézni.

Megleflgyenek az eredeti szerepek, és ne cserélődjenek fel.

Természetesen a dominánsság alatt nem azt kell érteni, hogy ütni verni kell a nőt, csak maga a tekintély.

Ahol a férfi Sub hajlamú, ott hol a tekintély. Hol van a férfiasság.

Olvasom, hogy manapság sok férfinek "kezelgetni" kell a popóját.

Arra a férfire hogyan tud a nő főlnézni, akinek a popóját meg kell tömni dildóval?

Meg beőltözik otthon nyuszikának, rózsaszin bugyikába van, és szivacsos melltartóban illeg- billeg.

Mind genetikai hulladék.

Hogy lehet arra fölnézni?????

2023. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!