Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra milyen a szexi fehérnemű?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Igazából az a fontos, hogy jól álljon rajtad. Egy feketenemű, mert hát fehérnek az nem mondható például nagyon szexis tud lenni. De vannak ilyen-olyan kiegészítők amik például sok férfinak tetszenek. Például combfix és harisnya. Szóval igazából egy fekete francia bugyi, egy melltartó és hozzá passzoló harisnya is már lehet vadító.
2023. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fürdőruha tetszik jobban.
2023. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tudod te azt jól ;)
2023. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nő is van hozzá.
2023. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szeretném meglepni a párom. Nincs még ilyen szettem. Nézegettem ma neten, de rengeteg fajta van. Nem vagyok járatos ebben. Korábban említette, hogy örülne ha néha felvennék ilyen fehérneműket, de konkrétan nem tudom mi tetszik neki.

#1: Pont ilyeneket nézegettem én is.


Nők is írhatnak amúgy.

Priviket viszont nem olvasok.

2023. márc. 11. 20:52
 6/22 A kérdező kommentje:
Meg nevetségessé sem akarom tenni magam, hogy most hirtelen elé állok egy ilyen szettben. Úgyhogy nem tudom igaziból.
2023. márc. 11. 20:53
 7/22 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem ez pl. tetszene egy csajon.

2023. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Szexi fehérnemű?

Dress-sexuality? 🙄


Az én időmben a nők teste, arca, viselkedése és hangja volt szexis, nem egy-egy ruhadarab.


De ha valamit kell mondani akkor sima vékony, homogén anyagú bugyi, ami pamut, és nem tanga. És nincs a csaj tüdejéig felhúzva!


Szinét tekintve fehér vagy rózsaszín, esetleg világoskék. Nem, nem kell csipke sem.


33F

2023. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnömön pl nagyon bejön ha néha (ha neki is van kedve) pár ékszer és hálóing köntössel ,be robog a fürdőből.

Nekem nagyon bejön rajta a szatén hálóing szett ő meg arra bukik ha inget veszek fel neki mert ritkán lát benne bejövős neki.


Esetleg nézz neten pár fotót van pepcoban is olcson ilyen hálóing köntös szett több színben. 10e ft alatt van

Ha szinpi neki és te is meg szereted vásárolsz drágábbat .

(Pepcos is jól néz ki csini :)

2023. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Amelyik lekerül róla minél hamarabb.
2023. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!