Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig életed legnagyob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig életed legnagyobb csábítása, aminek nem vagy csak nagyon nehezen álltál ellent?

Figyelt kérdés
Szexuális csábításra gondolok, amikor el akart valaki csábítani.

2023. márc. 10. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szakmai gyakorlaton párkapcsolatban, sőt menyasszonyként élő lány utolsó napon szorosan mellémtapadt, simogatta az asztal alatt a combomat, szerszám közelében is. Nagyon jó alakja volt pedig.. Aztán láttam utána, hogy másik faszi szájában landolt, de nem bántam meg, jobban alszom :D
2023. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közel kerültünk egymással a kollégámmal, pedig mindketten házasok vagyunk. Korábban soha nem mentem volna bele semmi ilyenbe.
2023. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

*egymáshoz

2-es vagyok

2023. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exem mikor megtudta, hogy lett barátnőm, felhívott estére magához, hogy vigyem el néhány ott maradt rongyomat.

Míg szedte össze a cuccaimat levetkőzött pucérra, nem tudtam ellenállni neki. Utána már azzal zsarolt, hogy beköp az akkori barátnőmnek.

2023. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mi lett az ügy vége?
2023. márc. 10. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi buli részegen, pedig nagyon nem kellett volna az adott kollégával, de hát ez van :)
2023. márc. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!