Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban hölgyektől kérdezné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban hölgyektől kérdezném: miért viszolyogtok annyira a femdom / dominás szerepjátékoktól?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataimban egyik párom se akart ilyenbe belevágni.

2023. márc. 9. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert szub vagyok 🤷‍♀️
2023. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Bár nem vagyok lány, de a válasz meglepően egyszerű lehet: mert nem dominánsak.
2023. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Oda-vissza hidegen hagy ez a szubdom téma, egyik sem vagyok. Ez az egész megjátszás amit ez igényel, meg az alá fölé rendeltség. Egyszerűen élvezem a szexet, ösztönösen, ilyen sallangok nélkül.
2023. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Mert a legtöbb nő nem jó dom. 🥲


Én sem tudnék hiteles és jó dom lenni, szeretek játékos és akaratos sub lenni. Szeretem ha a párom irányít, ő a férfi. ❤️

2023. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nem viszolygok tőle. Szimplán azért nem érdekel, mert számomra egy szub pasi nem férfi. Én meg a férfiakra bukom.
2023. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függne, miről van szó. De alapvetően a nők többsége nem domináns, ez van.

N

2023. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Gondolatban izgat a dolog, de élőben meg olyan béna vagyok, meg nem is tudnék irányítani. Nem tudom, valahogy nekem jobban esik ha pasim uralkodik felettem, még akkor is ha kikötözve elfenekel, ami nem mindig kellemes.
2023. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Mert szub vagyok. Számomra egy ledominálható hím, nem férfi 🤷🏽‍♀️
2023. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

A nők többsége nem domináns, nem viszolyognak, csak ilyenek.

Én szeretem, de pl a nonstop kapcsolatban nem biztos hogy jó lenne

2023. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Kitakaríttatok, ebédet készíttetek, vagy küldhet is, az is jó, mert úgysem ülhet velem egy asztalhoz, úgyhogy én nem viszolygok tőle.
2023. márc. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!