Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol található olyan lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol található olyan lány aki nyitott erre?

Figyelt kérdés
Létezik olyan lány, aki szívesen felmosna könyörtelenül egy fóldön fekvő férfit, vagy csak filmekben látni?

2023. febr. 10. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
En ferfi vagyok, de magyarazd el legyszi, hogy kell könyörtelenül felmosni egy ferfit?
2023. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mi a bajod neked?
2023. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Jah kifejthetnéd hogy kell egy embert könyörtelenül felmosni 😂
2023. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ja persze fognék egy felmosot és felmosok vele egy embert aki a földön fekszik rá is boritom a felmosó födört
2023. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi van haver linóleumnak érzed magad? 😂 hátha tesz rá hypót is 😂😂😂
2023. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az "építő" hozzászólásokat.

Google a barátod alapon, a "mop femdom" szókapcsolatra található megfelelő válasz.

Azt nem értem, miért kell egyből megbélyegezni az embert attól, hogy a szokásostól eltérő dolgokra esetleg nyitott. Alkothatnék véleményt az ilyen emberekről, mégsem teszem.

Egyszerű kérdés volt, aki nem tud segíteni, vagy nem tud a témáról többet, az tovább is görgethet.

2023. febr. 10. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 nézz szét az smpixie-n, vagy élőben a BDSM rendezvényeken. Ennyit tudunk segíteni, a többi rajtad múlik.
2023. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírhattad volna elsőre is érthetően a kérdésed, a "felmosni" szót én 4 idegen nyelven tudom, de valakit felmosni kicsit más. Nem fognak az emberek a kérdésed miatt guglizni, nekik nem fontos ez, hanem neked.
2023. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!