Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Az tényleg igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Hogy vannak olyan lányok/nők, akik kifejezetten örülnek annak, illetve kifejezetten olyan párt/partnert keresnek, aki képes gyorsan elmenni, mondjuk 1-2 perc alatt is, vagy akarattal még gyorsabban is akár?

2023. márc. 9. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Álmodik a nyomor
2023. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Igen, biztos. Nincs is annál jobb, mint mindig kielégületlenül maradni. Tocsogó puncival.

Ez max csak annak jó, aki nem vágyik a szexre, csak arra, hogy minél hamarabb túllegyen rajta. Azzal meg élmény lehet dugni…

2023. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát aki a inkább nyalásért van oda nem pedig a behatolásért, az mindenképpen.
2023. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Kifejezetten igaz - a prostiknál akik alig várják végre elhúzzon a kuncsaft 😂

Mindenki más nem szeretne "úgy maradni" kielégítetlenül és pár perc maszatolás kevés neki a csúcsra jutáshoz.

2023. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 NTBS ***** válasza:
60%
Férfiként írom, szerintem ilyen nő nincs.
2023. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Én meg nőként írom hogy van.
2023. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Van ilyen nő. A barátnőm is pl kifejezetten szereti, hogy max 5 perc alatt elmegyek, és sokszor a behatolás után fél perccel kell már lassítsak, hogy ne élvezzek bele. Ezt úgy veszi, hogy nagyon kívánom, és nagyon beindítja. És el is szokott menni az első 5 percben, hamarabb mint én, nem hagyom úgy.
2023. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem ha hamar elélvez a pasi, mert az olyan mintha visszajelzés lenne, hogy jól csinálom amit. Meg csak jó vagyok neki ha hamar elélvez. :)
2023. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon unom a behatolást, mivel vaginális orgazmusra képtelen vagyok, a csiklóm meg nem kap elég ingert, kivéve, ha közbe simizi, de az meg sok pózban macerás. Én meg magamnak nem fogom, szexelni akarok, nem maszturbálni.

Szóval én pl. kimondottan örülök, ha hamar elmegy, én is 2 perc alatt megvagyok utána.

2023. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
9. Lovagló pózban el lehet élvezni úgy hogy a csiklód izgatod, ahogy te vagy felül és mozogsz. Én is így tudok elélvezni, ettől függetlenül szerintem jó a hosszabb szex is vagy ha valaki magát elégíti ki. :)
2023. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!