Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet csaj nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet csaj nélkül élni? 20éves vagyok 188cm 60kg magas vékony srác hizasra alkalmatlan Nem vagyok a csajok kedvence nem volt még barátnőm Tenyleg csak az izmos sracoknak lehet baratnojuk? Es meddig lehet baratnő nélkül bírni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is éltél csaj nélkül szóval lehet élni csaj nélkül. Nem csak az izmos srácoknak lehet csaja.
2021. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem csak az izmos pasiknak lehet barátnőjük. Ha körbe néznél az utcán akkor látnád hogy minden fajta testalkatú ember megtalálja a párját.

Nem kell nő nélkül élni, hanem rá jönni mi az oka annak hogy nincs barátnőd. Valószínűleg gátlásos vagy, önbizalomhiányos, csendes, nem tudsz rendesen kezdeményezni látszik rajtad hogy nem vagy magabiztos.

2021. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Én 190 vagyok 120 kg és izmos..még sincs barátnőm 3 éve (bár ez saját döntésből van) nekem nem is hiányzik annyira max a szex.

Egy csomó gond van a nőkkel...az én idegrendszeremmel inkább ne játszanak,mert robbanok mint a bomba :D

2021. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Istenem itt rinyálsz 188cm-vel akkor mit mondjon aki 20cm-vel alacsonyabb? Szedd már össze magad te tutyi mutyi
2021. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem az egyes és kettes válaszoló hozzászólását, nem a testalkattól függ hogy lesz-e az embernek barátnője vagy sem. Sokkal több múlik a személyiségen, kisugárzáson, a talpra esettségen, hogy van-e jó szöveged. Van egy huszonéves ismerősöm több mint 20 cm-rel alacsonyabb nálad Kérdező, ő is vékony kb. 50-55 kg mégis szinte mindig volt és most is van barátnője, ráadásul csinos, aranyos lány. Neki is jó dumája van, magabiztos, el tudja adni magát, ügyes, talpraesett srác. Úgyhogy Neked sem a kinézeteddel hanem a személyiségeddel és a csajozáshoz való hozzáállásoddal van a baj.
2021. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

190/70 vagyok, mindig volt barátnőm, szépek és normálisak. Neked is menni fog.

28/F

2021. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
45 vagyok. 23 évesen vesztettem el a szüzességem. Azóta több komoly kapcsolat után feleség és gyerek, mellettük félévente új szerető van. Nem vagyok izmos, sose voltam. Minden fejben dől el. Hajrá.
2021. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nézz szét az utcán, és látni fogod, hogy a a csúnya/kövér/sovány/csóró (szóval nem előnyös tulajdonságú) embereknek is szokott párja lenni..


lehet, hogy könnyebb egy izmos palinak becsajoznia, de az nem jelenti, hogy neked lehetetlen lenne. nem a küldlsőd gátol, hanem az agyad, viselkedésed

2021. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket!

Igen nincs önbizalmam se nagy dumam igazabol nem tudok tartosan beszelgetni a csajokkal

Nincs mar kedvem ismerkedni se mindig kudarc lett a vege

Az alakom pedig kb egy 14eves srace alacsony a zsirszazalekom egy vekony csajnak vastagabb a karja mint nekem

2021. máj. 13. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

amúgy ha ennyire nagyon zavar, akkor bár nagy erőbefektetéssel, de tudnál izmosodni/hízni. persze nagyon szigorúan oda kellene figyelni az étrendedre és edzeni, de nincs olyan, hogy nem tudsz hízni. de, tudsz rohadt sok munkával.

keresned kellene egy jó személyi edzőt, aki tud segíteni az étrendben is

2021. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!