Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak az análra alkalmatlan nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak az análra alkalmatlan nők?

Figyelt kérdés

Én alkalmatlannak érzem magam, hiába szerettem volna élvezni, sosem sült el jól. Mindig valamilyen hüvelyfertőzés vagy aranyér lett a vége, és közben is fájt. Ha ki volt mosva ha nem, már a beöntés is fájdalmas és rossz volt. Tudom hogy az ánusz nem erre való. A férfiaknak viszont valamiért annyira tetszik ez, hogy szerintem velem van a baj. Vannak még rajtam kívül ilyen nők?


(Nem az aktussal volt baj; előkészítés, síkosító stb. megvolt. Ha alapesetben vécén vagyok az nem fáj. És kb mindentől megbetegedem vagy hasmenésem lesz :( Azt hittem hogy sokadik alkalomra jó lesz de nem.)


2021. ápr. 21. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Basszus, ennyire primitív pasijaid voltak? Análtól csak úgy kapsz hüvelyfertőzést, ha oda áthordta a baktériumokat. Annyi esze tényleg lehetne egy pasinak, aki eféle élvezetekre vágyik, hogy ezt nem teszi meg.

Továbbá, anális szexet nem lehet ilyen "bum bele" módon elkezdeni. Hónapokig lehet finoman izgatni, ujjazni, rávezetni, hogy amikor oda juttok, már ne legyen ennyire idegen számodra.


Mivel téged nem érdekel, ne erőltessed. Nettó hülyeség egyébként is.

2021. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Téged nem izgat, azért van mindenféle bajod tőle.
2021. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az elsőnél nem volt nagy előkészület... Gondolt egyet és odarakta... Aztán vissza (nem tudtam az análról semmit, ezért csak utólag jöttem rá hogy oda vissza nem lehet pakolgatni, párom azonban elvileg tapasztalt volt) El is kaptam valamit tőle. Utana még próbálkoztunk, mondtam, hogy ez nem így működik, hogy tágítani kell, hogy ne vérezzen. Te tágítás után is vérzett. és aranyeres lettem. Meg kakis is lett a farka is (az ingertől hasmenésem lett utána egy hétig). Csoda hogy nem kaptam vérfertőzést vagy nem tudom... Egy szimpla popsinyalástól és gombás lettem... Valakinek ez könnyedén megy?
2021. ápr. 21. 21:10
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Fuh, én először csak csókolgatom a lyukat, finomakat odanyalok, simizem ujjammal, makkal is. Aztán síkosítós ujjamat bedugom, de nem csinálok semmit, csak bent tartom. Figyelem a nő reakcióját. Ha tetszik neki, akkor egy ujjal elkezdem ujjazni először finoman, majd keményebben is, forgatva közben az ujjamat. Néha kihúzom és lyuk csók ismét, illetve nyalakodás ott. Orrom hegyével is simizem, szagolom, masszírozom alaposan. Ha egy ujjal imádta, bedugom már 2 ujjamat. Ekkor is csak bent tartom, hogy táguljon. Ha tetszik neki, lassan ujjazni kezdem, gyengéden. Utána erősebben, gyorsabban, ficánkoltatva az ujjaimat. Közben csókolom a popsit, simogatom másik kezemmel azt és a hátát is, fölé hajolva. Ezután jön a pénisz. Makkal simizem a lyukat, nyílást, finoman meg is paskolom vele, majd síkosítóval megkent makkot bedugom, de csak a makkot. Aprókat mozgok így. Ha látom, hogy tetszik neki, akkor kicsit erősebben, határozottan, de gyengéden bentebb tolom. Csak benne vagyok, nem mozgok. Végül bejutok teljesen. Csak bent vagyok. Majd nagyon aprókat kezdek kibe mozogni, figyelem a reakciókat. Ha tetszik, jobban ki és behúzom, dugom. Egyre határozottabb vagyok, keményebb. Rámarkolok a popsikra, csípőre és immáron keményen qrom, beletekerek csípőmmel is, hogy jól bejárja a lyukat odabent. Rá is pofozok a popsira. Néha kihúzom, simizve a nyílást, megcsapkodva makkal, majd ujra be és kemény szex. A végén vagy bent megyek el, vagy kihúzom és a nyílásra lövök, vagányba, majd makkal elkenem rajta rendesen, mármint a lyukon.


Alapszabály: punci után mehet gumi nélkül anál, de gumi nélküli anál után punci maximum gumiban.

F

2021. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2

Izgat engem. Az elején izgatott. És most is csak már nem merem. Mert mindig fájt, és lereccsentem tőle minimum egy hétre, de volt hogy két hétig beteg voltam.

2021. ápr. 21. 21:12
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

1. Hónapokig rávezetni? Na nemár.

Igen is van aki nem bírja. Van aki meg igen.

Én élvezem majdnem olyan jó mint punciba.

Kérdező! Nehogy már szenvedj azért mert a pasi akarja. Ha nem tetszik neki hogy nemet mondasz akkor keress másikat aki megértő.

2021. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha van alkalmatlan, akkor az te vagy. Ne csináld, nem izgat téged.
2021. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha aranyered van akkor nem is szabad.
2021. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudhatod, hogy nem az aktussal volt a gond, mert nem tudod milyen amikor jól csinálják. Azon kívül ez nagyrészt fejben dől el, ha nem vonz, idegenkedsz tőle, akkor nem is fog menni. És nem is érdemes erőltetni. Exem szerette az anált, nekem se volt rossz, igaz elmenni pl nem tudtam tőle. Évek alatt soha semmi gondom nem volt, pár dolgra kell csak figyelni, de az nagyon fontos. De nem minden férfit érdekel ez, mostani páromat pl hidegen hagyja.
2021. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
4-es hiába írsz itt részletes erotikus novellákat. Nekem már az ujj is fáj. Már az eleje megbukott a projektnek. Ha forgatja is attól rosszul leszek. Ha csak bent tartja annak meg semmi értelme, olyan érzés, mintha vécén félig bent maradt volna a kaki. Pasi szemszögéből ez szép és jó, de női szemszögből szerintem hibádzik. Kemény qrás sosem volt, mert elsírtam magam.
2021. ápr. 21. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!