Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak az análra alkalmatlan nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak az análra alkalmatlan nők?

Figyelt kérdés

Én alkalmatlannak érzem magam, hiába szerettem volna élvezni, sosem sült el jól. Mindig valamilyen hüvelyfertőzés vagy aranyér lett a vége, és közben is fájt. Ha ki volt mosva ha nem, már a beöntés is fájdalmas és rossz volt. Tudom hogy az ánusz nem erre való. A férfiaknak viszont valamiért annyira tetszik ez, hogy szerintem velem van a baj. Vannak még rajtam kívül ilyen nők?


(Nem az aktussal volt baj; előkészítés, síkosító stb. megvolt. Ha alapesetben vécén vagyok az nem fáj. És kb mindentől megbetegedem vagy hasmenésem lesz :( Azt hittem hogy sokadik alkalomra jó lesz de nem.)


2021. ápr. 21. 20:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

7-es de izgat, csak már félek tőle.

8-as aranyerem az análtól lett, utána törölni is nehéz volt, nemhogy tovább próbálkozni.

2021. ápr. 21. 21:21
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, sajnos van ilyen. Nekem pl aranyerem van és emiatt szinte mondhatni alkalmatlan vagyok rá. Vagy bevállalom de az egészségem teszem kockára..
2021. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nálunk mindkettőnknek masszív végbél nyálkahártyája előreesésünk van, ezért a végbélnyílásban megjelenik a nyálkahártya esetleg maga az egészen kifordult végbél.

Így szeretjük egymást, nem csak a négy fal között. A szexualitás az magánügy.

2021. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
15%
A szenvedés az élet velejárója. Ennyit ki lehet bírni egy pasiért.
2021. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

16 Egy magadfajtáért soha senki nem fog szenvedni. :)


És egyébként egy nőnek miért kéne szenvednie? Te szenvedsz egy nő miatt? Gondolom a gyulladás lerohassza a farkad és ezzel szenvedsz vagy tévedek? Mert ha nem gyulladt, viszket, fáj és vörös akkor nem szenvedsz eléggé.

Miért jönnek ide a retardáltak? Menjetek már házit írni vagy tanulni.

2021. ápr. 21. 22:04
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

14. Idióta pöcs vagy.



Kérdező. Ne aggódj,vannak ilyen nők. En kifejezetten utálom és nem is vagyok hajlandó engedni. Akinek nem tetszik ez,kalap kabát.

2021. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vannak, de ez nem szokta zavarni a pasikat.
2021. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4%
De engem kicsit izgat ha a nő szenved. Sok minden izgat, nem kell le nézni.
2021. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 engem az izgatna ha te szenvednél már el innen. Köszi :)
2021. ápr. 21. 22:35
 20/20 anonim ***** válasza:
14 te egy igazi féreg vagy.
2021. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!