Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elitélendő és bűnös dolog az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélendő és bűnös dolog az ha egy negyven éves hölgy szeretkezik egy tizenöt éves fiúval? Mindkettőjük beleegyezésével.

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kit kérdezel. Ha a 15 éves fiút hát ő nagyon nem ítéli el - inkább büszkén meséli majd az összes haverjának :D
2023. márc. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Miert ne ha a srác is bele egyezik
2023. márc. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas leszel, utána ne hibaztasd ha az összes barátai mm ég akarnak dugni, mivel nem áll meg benne a szó. Dicsekedni fog hogy ő mm ég dugott egy 40-es nőt. De a te esetben minden mindegy. Még ha fikció is. Miért kéred ki mások véleményét ha úgy is meg fog valósulni a fikciód!?
2023. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a 15 éves srác, én kifejezetten örülnék egy vonzó 40-es nőnek... :D
2023. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14!

Nem biztos hogy vonzó az a 40-es nő. Lehet hogy bűn ronda. Semmit nem írt magáról, hogy néz ki stb.

2023. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy bűn ronda nőnek meg egyetlen férfi se örül, teljesen mindegy hány éves. :D
2023. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő dolog, főleg ha mindketten akarják. Én is simán belemennék egy ilyen kapcsolatba.
2023. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!