Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15,5 cm kerületű péniszre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15,5 cm kerületű péniszre milyen óvszer lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Próbáltam több Durexet is, de nagyon szűk, melyik kényelmes? Sajnos volt több is ami fájóan szűk volt, inkább nem is használnék, ha ez ilyen kényelmetlenséggel jár.

Hossza 17 cm egyébként, 21 vagyok.



2023. márc. 8. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
My size oldalon találsz egy tablázatot.
2023. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amit ajánlanak a mysize oldalon, attól egyel kisebb kell. Az pont annyira szorít hogy nem csúszik le, de ezerszer kényelmesebb mint bármelyik márkás óvszer. Az XL-es durex 57-es azthiszem, nekem az is kényelmetlen. Próbáld meg a mysize 64-et, én azt ajánlom.
2023. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Pont a 64-est rendeltem meg, múlt héten megérkezett, tényleg nagyon kényelmes, ég és föld a durex és ez.
2023. márc. 20. 11:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azóta kipróbáltam a mysize helyett a mistersize 64-est, ez még jobb! Sokkal vékonyabb az óvszer, méretben ugyan az. Konkrétan alig érezni.
2023. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!