Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15,5 cm kerületű péniszre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15,5 cm kerületű péniszre milyen óvszer lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Próbáltam több Durexet is, de nagyon szűk, melyik kényelmes? Sajnos volt több is ami fájóan szűk volt, inkább nem is használnék, ha ez ilyen kényelmetlenséggel jár.

Hossza 17 cm egyébként, 21 vagyok.



2023. márc. 8. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

A hátuljára rá van a nominális szélesség, valamelyik 51 némelyik 53 vagy akár 55 mili. V8lasztasz egy nagyobb számjelzésut. Vagy kereset "extra nagy" gumit".

Viszont azért megjegyezném, hogy a gumi alapbol feszulosen kell hogy legyen a farkadon, nem lotyoghet, meg nem csuzhat le.

2023. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 15-15.5cm kerület közt van a farkam

Nekem a durex extra safe jó volt.

2023. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam a MySize nevű gumi oldalán a méretezést, hát elég viccesen van megoldva, az alapján majdnem a legnagyobb méretűt ajánlotta, azt meg nem tartom valószínűnek, hogy olyan nagy kellene. 69-es méretet ajánlott erre a kerületre. Próbáltam többféleképpen lemérni a kerületem, hátha rosszul mértem, de úgy tűnik ez a valós. Eddig egyszer sem gondoltam rá, hogy esetleg túl vastag az átlag gumihoz, egy csaj hívta fel rá a figyelmem, hogy lehet ez a gond. A vastagabb gumi hosszabb is, az nem gond? Mert nekem egyáltalán nem hosszú, a mérések szerint csak szimplán vastag, remélem nem gyűrödik fel túl sok felesleges gumi...
2023. márc. 8. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Tescós szatyor
2023. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 NTBS ***** válasza:
100%
A guminak rá kell feszülnie a péniszre, különben lecsúszik.
2023. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem simán feszül, hanem fáj is, és eleve nehéz felhelyezni, úgyhogy szerintem valós a probléma, nem csak "hiszti" :D
2023. márc. 8. 17:49
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom látjátok-e, de a heteroszexuális témába írtam a kérdésem, nem kell több ilyen privát üzenet, köszönöm.


Az üzenet:

"Hali! Van kedved összehasonlítani az enyémmel?"


Szánalmas.

2023. márc. 8. 17:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A durex egy túlhype-olt f.s, vegyél másik márkából nagyobbat. Az jó ami feszül, de nem kényelmetlen ÉS nem csúszik le dugás közben. Próbálgasd melyik márka, melyik méret jön be a legjobban. T'dod bro' ez mint az evés, amíg nem kóstolod addig nem tudod melyik kaja lesz a legjobb a bendődnek.
2023. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést ki írni!

Minden óvszer hátulján rajta van a tól- így méret, elolvasod és még veszed.

2023. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mysize 69 pedig valós, de lehet 72

Az 15-15,5cm kerületre van.

2023. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!