Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim hármasozás közben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim hármasozás közben a legjobb barátnőmbe ment el, ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodtunk rajta hogy kipróbálnánk egy hármast a pasimmal és barátnőm nagy nehezen , de bele ment a dologba. Mind a hárman élveztük a szexet, de viszont azt vettem észre , hogy a pasim többet foglalkozik a barátnőmmel ,amivel nem is lett volna próblémám, de kicsit felidegesített az , hogy nem belém élvezett. Nem említettem még meg neki.

2023. márc. 7. 11:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Lesz folytatása a hármasozásnak?
2023. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a lánynak akkor volt jó,nem akarta félbehagyni..

Forditott felállásnál ha a másik pasi benned megy el,a párodat zavarná?

2023. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érdekes, hogy belenyomhatja a farkát a punciba, de bele nem élvezhet!

Már nem mind1?

2023. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

A pasidnak "illő" lett volna figyelni arra, hogy egyformán foglalkozzon veletek.

De az, hogy épp a barinődbe élvezett, semmi gond nincs vele, mert ott ért el a csúcsra! Azt mindig bele kell kalkulálni, hogy a külső személy az elején mindig érdekesebb. Ez nem a te hibád, ez teljesen normális dolog!De az tény, hogy egy többes előtt nagyon célszer a játékszabályokat átbeszélni, és azokat betartani!

2023. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a páromat, de amikor hármasoztunk akkor elsőre én is a barátnőjében mentem el - nem tudtam ezt megakadályozni, mert megszakítani nem akartam. Pedig nem is annyira az esetem, ha nincs hármas, soha nem feküdtem volna le vele kettesben. Jót nevettünk rajta és annyi. (különben meg az egész történés varázslatosra sikeredett!)
2023. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi rendszeresen hármasozunk, és a férjem sokszor a barátnőmbe élvez el. Az első alkalommal is így volt, és ez nálunk sem volt megbeszélve. Van hogy segítek is egy kicsit gyorsítani, intenzívebbé tenni, hogy közben simogatom, masszírozom a fenekét és a zacsiját. Nem gondolom, hogy bármi probléma lenne ebből. Van hogy az ö szájában élvez el. A hármasozás erről szól.
2023. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
26 - pontosan így van, és így a jó.
2023. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem menne a hármasozás. Hogy ott a párom és egy másik nővel szexelek, stb, engem zavarna. Azt meg el sem tudom képzelni, hogy mondjuk én a párommal+1 férfi és azt nézem, hogy ők miket csinálnak...főleg utána, belegondolva...
2023. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Oldfire ***** válasza:
49%
Elgondolkoznék rajta, hogy szeret-e téged?
2023. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29%
Kamu kérdés.
2023. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!