Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az inceleknek a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleknek a legjobb tanács az hogy ne törődjenek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Külföldi videókban vannak ilyen hogy "Incels stop giving shit" meg "Focus on yourself". Nekem nem volt még igazi csajom (kisiskolás szerelmek nem számítanak), de minek érdekelne? Ha valakinek nem tetszik az arcszerkezetem az nyugodtan elfordulhat, a szüleim szeretnek oszt kész. Nem boldogít az ha idegenek validálnak, és nem is hat meg ha leszólnak.
2023. márc. 1. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Az incelek senkit sem érdekelnek az inceleken kívül. Ez a szomorú igazság.
2023. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Márpedig van egy két jó szándékúbb ember akit igen, és nem csak a saját vállát veregeti hogy ő mekkora menő kúrógép.
2023. márc. 1. 22:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Helyesen írtam? Az 2 b? Diszgráfiás vagyok.
2023. márc. 1. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Az a legjobb, ha felhagysz a csajozással, a szexuális igényeid kielégítésére pedig néha eljársz prostizni. Én is így teszek, és boldogabb vagyok, mint amikor még próbálkoztam.
2023. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az "incel" kifejezést, de értem mire gondolsz. Alapjában véve nem ítélek el senkit, akkor szoktam kiakadni, ha általam nem annyira ismert pasi osztja az észt hogy szerinte ne fussak a nők után, éljem az életem stb... Évekig nem volt komoly kapcsolatom, de akivel most párkapcsolat fléében vagyok, néha picit kiakaszt , távkapcsolatról van szó, ha találkozunk jó a szex, naponta beszélünk, de amikor éjfélig csevegtünk, és ha reggel nem fogadom a hívását, mert hogy őszinte legyek, még nem bootolt be az agyam esetleg, akkor már megy a megjegyzés, nyilván ha álmodok valamit akkor üzenetben elküldöm neki ha olyan. Amikor egy nap háromszor is megkapom tőle hogy "nem is szeretsz", bizony gondolok arra kell-e nekem párkapcsolat? Ha te úgy döntesz, hogy a szüleiddel élsz, vagy akár kóbor farkasokat segítesz, az a te döntésed, hála istennek nem kötelező mindenképpen kapcsolatban lenni. Nem mondom azt hogy amit más gondol rólad teljesen ignoráld, de érdemes szűrni kinek a véleményére adsz. A technika fejlődését jó dolognak tartom, de hogy már régi ismerősök/ barátok a közösségi médiában feljogosítva érzik magukat hogy az életembe beleszóljanak, felháborítónak tartom, volt hogy egy valóban értelmes és csinos csajjal szakítottam és egy ismerős elkezdett "vallatni" de hogy mi történt hiszen "Gizike" olyan aranyos és kedves és házias.. Szóval, az a véleményem hogy engedd el a füled mellett az esetleges "mikor fogsz már házasodni/ lesz gyereked" megjegyzéseket, mert a te életed.
2023. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sajnos ha megismered a blackpillt akkor látni fogod, hogy az életednek az égvilágon semmi értelme és rendeltetése azon kívül, hogy a génjeid továbbadódnak vagy kivonulnak a történelemből.

Ez a gének játéka. Ha a nőknek nem jön be az arcszerkezeted/vállszerkezeted stb akkor az bizony annyit jelent, hogy kivonják a génjeidet forgalomból, megölnek (hisz elveszik a lehetőségget, hogy tovább élk az utódaidban).

Mit lehet tenni? Megvárni amíg lepereg az időd kínkeservesen?

Vagy cselekedni és te is teszel róla, hogy az ők génjeik is megszűnjenek létezni?

Hogy kicsit odabhassz a szájbakhúrt anyatermészetnek aki ennyire szájbakhurt téged érdemtelenül.

2023. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként ja, én is a szüleim miatt élek, nem szeretnék fájdalmat okozni nekik, hogy előttük távozók erről a koszfészek helyről.
2023. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!