Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, szerintetek sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, szerintetek sem szexi, ha egy lany romma van tetovalva?

Figyelt kérdés
Most neztem meg egy rovid videot, amiben a VV11 vegso gyozteset kihirdettek. Ket csajszi maradt a vegere, mindkettonek romma volt tetovalva a hata, ami igy a "csini" ruhan keresztul telibe latszott. Tenyleg ez a trendi mar a csajoknal? En inkabb a tetko mentesseg hive vagyok, de egy kisebb tetko meg siman lehet szexi is szerintem egy lanyon, de ez a hatat beterito tetko nagyon NoGo nalam, konkretan ha meg be is jon a csaj, akkor is megundorodom tole. Ti hogy vagytok ezzel? Csak en vagyok ilyen "maradi" ebben?

2023. márc. 6. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, szexi az egesz hatat beterito tetko egy lanyon.
Nem szexi egy egesz hatnyi tetko egy lanyon, de par tetkoja siman lehet.
Nem szexi az egesz hatas tetko, inkabb ne legyen semmilyen tetovalas a lanyon.
Nem erdekel, hogy van-e a lanynak egesz hatnyi tetkoja vagy sem.
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Én is így vagyok a tetkóval!


Egyenesen undorító számomra a tetoválás. Nekem még a pici tetkó sem tetszik. Mondhatnám úgy is, hogy kizáró ok. Van egy szép csaj, szép test, szép bőr, aztán tele van varrva fekete mintákkal, hát nagyon elcsúfítja az embert.

2023. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek hogy.

Mondjuk egy tetoválóművésznek biztos nem lenne ellenére, feltéve, ha stílusban ízlésesnek tartja. Gyanítom, egy kőkemény rocker sem fintorogna. Nekem annyira már nem jönne be, bár ha ez lenne minden "probléma", és egyébként egy tökéletes kapcsolat lenne, akkor nem utasítanám el.

2023. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon kevés tetoválást láttam egy nőn, amire azt mondtam, hogy oké, tetszik.

Alapvetően a mai, főleg agyontetovált nők inkább taszítóak számomra.

2023. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Az olyan nő ki szét tetováltatja magát nem tiszteli a testét mikor tennél egy koenigsegg agera rs matricát?
2023. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Tud szexy lenni, akiről beszélsz, hát kicsit sok, kicsit fura, de nem küldeném el csak emiatt.. vagyok annyira elfogadó.
2023. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Undorítóak… inkább lennék szűz minthogy egy ilyet….
2023. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy, hogy milyen tetoválások és mennyi van belőlük, ráadásul itt számít a méret. :D
2023. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Scarlett Johansson is ki van tetoválva egy ideje, csak mondom. Őt élő ember nem utasítaná el...
2023. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!